Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Multiarte

Szukasz wyjątkowego prezentu dla bliskiej osoby?

Polecane posty

Gość Multiarte

Szukasz wyjątkowego i oryginalnego prezentu pod choinkę, na urodziny, rocznicę ślubu, chcesz wyróżnić swojego pracownika lub po prostu chcesz sprawić komuś niespodziankę? Dobrze trafiłeś! Mamy świetny pomysł na prezent ! Specjalnie dla Ciebie przygotujemy drukowany Voucher lub Zaproszenie imienne i prześlemy na podany przez Ciebie adres. Szczególnie polecamy modne i prestiżowe Vouchery: sesji zdjęciowej z pełnym wizażem,fryzurą i stylizacją warsztaty fotograficzne dla fotografów,amatorów,dzieci,młodzieży, warsztaty dla przyszłych modelek,modeli,fotomodelek, Wyobraź sobie radość i zdziwienie Twoich bliskich gdy odkryją jak wspaniały prezent od Ciebie otrzymują. Ten prezent to ciepłe myśli, serdeczna troska i wyjątkowy pomysł. Multiarte ul. Narutowicza 57/5b 3 piętro 91-130 Łódź tel: 790 870 800 www.multiarte.com.pl tom@multiarte.net

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja skorzystałam ze szkoły fotografii jaką oferuje Nikon. Dla chętnych polecam zajrzeć na https://www.akademianikona.pl/warsztaty/. Mam nikon d3200, sprzęt dla zupełnych amatorów, jednak nauczyłam się podstaw, dzięki którym zdjęcia z rodzinnych imprez mogą wyglądać na prawdę profesjonalnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×