Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kaligull

praca w domu-zarobki nawet kilka tysięcy miesięcznie

Polecane posty

Gość kaligull

Niedawno wystartował portal Apolandia.Osoby uczestniczące w tym programie wpłacają sobie wzajemnie darowizny na konta bankowe.Po zarejestrowaniu sie wpłacasz przyporządkowanemu Ci odbiorcy darowizn kolejno- 30 zł w pierwszym i drugim miesiącu uczestnictwa w programie,60zł w trzecim i czwartym miesiącu,kwoty kolejnych darowizn ustala administracja portalu.Jednocześnie sam/a stajesz sie odbiorcą darowizn i na Twoje konto wpływają pieniądze od innych ludzi.Sam/a możesz obliczyć ile pieniędzy trafi na Twoje konto jeśli uzbierasz 50,100 czy 200 darczyńców:)Każdy z nich wpłaca na Twoje konto pieniądze w sposób podany powyżej.Pamiętaj-Ty wpłacasz pieniądze na konto ZAWSZE tylko JEDNEJ przyporządkowanej Ci osobie:) Rejestracja w Apolandii możliwa jest tylko wtedy jeśli posiadasz Osobę Wprowadzającą oraz przydzielonego Odbiorcę Darowizn.W przeciwnym wypadku możesz zapisać się na Listę Zgłoszeniową lub zgłosić sie do Konsultanta.Wtedy administratorzy programu poszukają dla Ciebie wolnych osób wprowadzających i odbiorców darowizn jednakże z powodu tego że portal dopiero co wystartował może zająć to dużo czasu. Oto moja oferta- wejdź na stronę http://www.abh.apolandia.com i zapoznaj sie z zasadami działania programu.Jeżeli Cie to zainteresuję napisz do mnie na tego maila: berek9@o2.pl Wtedy ja podeślę Ci listę 3 nazwisk wśród których będzie Twój Odbiorca Darowizn oraz Osoba Wprowadzająca.W ten sposób będziesz mógł szybko rozpocząć uczestnictwo w programie nie czekając aż administrator sam ustawi Cie w systemie:) Po zarejestrowaniu się będziesz mógł polecać nowe osoby tak jak ja to robię w tym momencie lub jeśli uznasz że to zadanie jest zbyt trudne przejdziesz na tryb bierny,wtedy nowe osoby powoli będzie kompletował dla Ciebie administrator:)Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VisaVii
heh ciągle pełno robiących w balona. Nie dość że trudno zarobić to jeszcze na każdym kroku każdy chce cię wykręcić na forsę albo na czasu :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hermaszwski
Dużo piszesz , a wystarczy jedno zdanie : Wy Ch_u_je Głupie , i Ci_py pulchniutkie , wpłacacie kasiorkę na moje konto , a potrwa to troche , i wy nic nie zarobicie , bo ja się zwinę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×