Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość i co mam zrobić??

To już jutro!!! Zaryzykować????

Polecane posty

Gość i co mam zrobić??

Witam mam 15 lat. Jestem z chłopakiem rok i 4 miesiące. Postanowiliśmy spróbować ten pierwszy raz... Jesteśmy umówieni na jutro. A ja nadal mam co do tego wątpliwości. Bardzo się kochamy i nie zaprzeczam że było by nam razem cudownie. Nie boję się. Mam tylko obawy co do tego że jestem chyba jeszcze troszkę za młoda. Co wy o tym myślicie?? Ufam mu. Ale mogę mieć potem wyrzuty sumienia że zrobiłam to za wcześnie. Nie wiem co robić. Pomóżcie. Złośliwe komentarze zostawcie dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twoja decyzja
twoja decyzja;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie, tylko powoli i nie nastawiaj się, że musi być super. Za pierwszym razem bywa różnie. Proponuje antykoncepcję hormonalną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i co mam zrobić??
dziękuje za wypowiedź;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 letnie dziecko nie powinno stosować antykoncepcji hormonalnej! Prowo na pewno skusi moralizatorów i demoralizatorów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość POCZEKAJ JESZCZE
WIERZ MI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dallilla
noooo troche za wczesnie ale...... chyba takie czasy 21 wiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Antykoncepcja hormonalna jest najskuteczniejszą formą antykoncepcji i najbardziej komfortową. Pozwala w pełni cieszyć się w czasie stosunku. Prezerwatywy są zawodne, powodują występowanie uczucia suchości, problemy ze zwodem itp. Polecam młodej pannie udać się wpierw do lekarza. Popytać czy może przyjmować pigułki i jeśli tak to jakie. Czasem trzeba wypróbować kilka rodzajów aby dobrać odpowiednie dla siebie. Zajmie to kilka miesięcy, ale warto. Decydując się na współżycie musisz również mieć świadomość że zaczniesz coś robić co jest przeznaczone dla ludzi dorosłych a to oznacza, że ma to swoje dobre i złe strony. Między innymi: - niechciana ciąża, - częstsze wizyty u ginekologa, - co miesięczny wydatek około 35-50 zł na pigułki. Jednak nie zniechęcam. Gdybym miał znów 15 lat a nie prawie 2x tyle to bym nie czekał. Życie tak szybko upływa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość L.H.O.O.Q
ja bym poczekała. jesteś gotowa na dziecko? seks to nie tylko dobr zabawa, ale takze odpowiedzialność. to oczywiscie Twoja decyzja, ale zawsze jest ryzyko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×