Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

beatkaaa119922

pomożcie w rozwijaniu kolekcji

Polecane posty

Witam. Jestem kolekcjonerką biletów komunikacji miejskiej. Wpadłam tutaj, aby powiększyc kolekcję kto wie, byćmoże dzięki Wam Macie może w domu w kieszeniach, portfelach jakies bilety z waszych miejscowości? wam już nie sa pewnie potrzebne, a moja kolekcje by wzbogaciły jeśli to nie problem to wyslijcie mi swoje bilety, koperta to 10 gr a znaczek 1.55zł jeśli trzeba, moge przelac na konto jakby się ktoś zdecydował to proszę pisać na maila biletybeaty@wp.pl lub na gg 4813773 zapraszam na moja stronęwww.bileciki.rox.pl pozdrawiam Beatka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dgsdfhsfsdgsd
beatkaaa119922 A zwracasz koszt zakupu biletu i koszt dojazdu do poczty??A i jeszcze ile dajesz za fatygę?? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok, ja numeru nie zmieniam :) ale moga być tez takie ktore juz mam na stronie, wtedy moga sie przydac do wymian z innymi kolekcjinerami \ a interesują mnie też bilety pks pkp i bilety wstepu, bo tez powoli zaczynam rozwijać kolekcję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cccccvvvvbbbb
a ty musisz co chwile nowy temat zakladac, nie mozesz jednego podbijac? az taka tępa jestes?:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dgsdfhsfsdgsd
beatkaaa119922 Ja mam jakieś 350 biletów PKP,PKS,MZK, tylko one są z reguły takie same(no poza datą).To ile byś dała za taką kolekcję??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pisałam tu dawno temu, więc załozyłam nowy , no a ile bys chcial za ta kolekcję? w sumie jak ona sa takie same to nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dgsdfhsfsdgsd
Ale mam tam różne bilety:z biegiem lat bilety na Pkp się zmieniały.Mam też miesięczne i tygodniowe,więc trochę urozmaicenia jest :P A ile proponujesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AIRYS
trzymam kciuki za Twoje zbieractwo , jednak wolę monety krzyżackie i nie tylko z XV wieku , darz zbierz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dgsdfhsfsdgsd
Hehe chyba jednego zera zapomniałaś :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dgsdfhsfsdgsd
3000 To na pewno nie mam a ile tak naprawdę sam nie wiem,ale jest ich dużo i raczej więcej niż 350(napisałem tyle żeby nie przesadzić) No ale skoro nie chcesz to nie :P Dla mnie to też nie strata bo zbierałem je jakieś 5 lat i na każdym z nich gdzieś jechałem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dgsdfhsfsdgsd
A w mojej kolekcji też są z Warszawy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie to nie mam bo na bieżąco wywalam do kosza ale jak Ci zależy to mogę pozbierać :) tylko ja kupuje 20 minutowe za 2 zł lub za 2,8zł czasem ale rzadko dobowe za 9 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbliża się czas świąt i świątecznego sprzątania i chciałabym się wam przypomnieć, może podczas porządków znajdziecie jakieś bilety i mielibyście ochotę mi je wysłać? bardzo proszę i pozdrawiam Beata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×