Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tak somie przemy

Jestem na ostatnim roku FiR

Polecane posty

Gość Tak somie przemy

Mam 25 lat, jestem studentką ostatniego roku finansów i rachunkowości. Moim problem jest brak planów na przyszłość, poradźcie jak rozpocząć funkcjonowanie na rynku pracy oraz stać się całkowicie niezależną finansowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tak somie przemy
Może ktoś z podobnymi doświadczeniami??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość od siebie
mam kumpele z pracy po tym kierunku. pracujemy obie w eniro polska. ja sie zamuje sprzedaza reklam w necie, a ona akurat siedzi w ksiegowosci. ale pare osob po ekonomii jest u mnie w dziale. ogolnie do sporo osob do nas przychodzi po takich studiach, bo jakby nie patrzec ich profil ulatwia prace w sprzedazy i obsluge klientow. duzo osob, tak jak ja - w eniro siedziało juz na studiach, i lapalismy doswiadczenie. tobie polecam jak najszybsze ogarniecie sie bo potem bedziesz miala spory problem z praca :( bo ciezko jest cos znalezc nie majac doswiadczenia w cv :( najlepiej szukac w duzych firmach, bo tam (tak jak u nas) rekrutacja jest czesto i mozesz sie sporo nauczyc, bo firma jest duza i dynamiczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiem tylko tyle
Zacznij Swoją pracę od stażu. Wiem że to marne pieniądze ale w ten sposób pracodawca może sprawdzić czy nadajesz się na dane stanowisko. Kierunek studiów masz b.dobry więc większych problemów mieć nie powinnaś. Popytaj o staż w biurach rachunkowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×