Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wrzosik

Co lubicie w świętach Bożego Narodzenia?

Polecane posty

Gość Deadman
Ja też kiedyś pisałem z pewną osoba na forum a okazalo sie ze mieszka dwie ulice dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Deadman
Mikołaj jest tylko jeden :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świątecznie
uśmiech na twarzach rodziny, wspólnie spędzany czas przy stole, wspólnie oglądany film, spacer i wszystkie przygotowania przedświąteczne poza sprzątaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślałam ,że topik przetrwa najwyżej kilka godzin.a tu proszę niespodzianka:) i do tego miła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to,ze topik jeszcze żyje to zasługa tych ,którzy tutaj ze soba fajnie rozmawiają.a przyznac trzeba,ze naprawdę jest tu milusio i cos tutaj ciagnie..mnie przynajmniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Deadman
Wrzosik założyłaś fajny temat to trzeba go podtrzymać...Mi temat sie podoba wiec zamierzam Tobie pomoc w jego utrzymaniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo Wam dziękuję:) jesteście bardzo mili:) Z piekła rodem --ja tez obrzeża:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Deadman
Wzajemnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Deadman
No dobra to kontynuujemy temat. Zgodnie z pytaniem Wrzosik z czym wam się kojarzą Święta Bożego Narodzenia ? Zostawiacie miejsce przy stole dla niespodziewanego gościa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Deadman- Zdarza Się, jestem tu z mamą, ale i tak nie czuję tej atmosfery.. A film według mnie najlepszy na święta to Opowieść Wigilijna :) Chociaż Kevina też co roku oglądałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
opowieść wigilijna piękny film jak by wersja nie była kreskówka fabularna przepiękna opowieść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loquepaso
Uwielbiam Święta, uwielbiam kiedy siedzimy wszyscy razem, żartujemy :) Mam mega szczęście, że mam tak cudną rodzinę :) A ponadto mam dopiero 20 lat a już spędzam wiele miesięcy w roku sama za granicą, więc radość z tych kilku dni spędzonych razem jest przeogromna :) Aż mi się nie chce wierzyć, że to za 12 dni! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Deadman
Wilczyca20 - To dobrze że jesteś tam przynajmniej z mamą zawsze jakaś rodzina...ale cóż nie ma to jak święta wsrod swoich i w miejscu gdzie sie urodzilismy i wychowalismy, nic tego nie zastapi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×