Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość purpurowe i szkarlatne

Za duzo WYMAGAM ......................................... ???????????

Polecane posty

Gość purpurowe i szkarlatne

Mam dosc wysokie libido. Zazwyczaj potrzebuje sexu 2-3 razy dziennie. Moj facet twierdzi ze jesli kilka dni sie nie kochamy to ja robie sie bardzo marudna i nerwowa. W zwiazku z tym ze zawsze mam ochote to on nie podejmuje gry wstepnej bo przeciez po co skoro ja jestem gotowa. A mnie strasznie brakuje dotyku czulosci gre wstepna kojarze z okazywaniem milosci oddaniem itd. Mowilam mu o tym ale nic sie nie zmienilo.Brakuje gry wstepnej wiec ja sie czuje odpychana trzymana na dystans Kiedys kiedy bralam tabletki i w ogole nie mialam ochoty to bylam niesamowicie zawsze wypieszczona teraz chyba zaluje ze przestalam je brac Kolejna sprawa on niby twierdzi ze codziennie bardzo mnie pragnie ale w wiekszosci przypadkow to ja musze przejmowac inicjatywne i wtedy tak mi glupio bo wydaje mi sie ze sie narzucam. W zwiazku z tym ze bardzo mi sie chce to naprawde sex musi byc bardzo dlugi i jakis niesamotiwty zebym czula sie zaspokojona bo inaczej zaraz po stosunku dalej mam ochote i sie strasznie mecze. Wiem ze on sie stara przedluzac stosunek czy kochac sie ze mna jak jest zeczony lub zle sie czuje ale mi ciagle malo to wlasnie do pieszczot sie odnosi bo pieszczoty przed czy po zbawiennie wplywaja na moja satysfakcje i stosunek wtedy nie musi byc dlugi. Smutno mi ze kiedy on dlugo nie moze to nawet paluszkiem nie dokonczy no bo po co skoro byl sex a jelsi byl sex to powinnam byc zadowolona. Co ja mam robic ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdsfds
jezeli on nie ma ochoty tak czesto jak ty to niech sie nie zmusza .. Niech zaspokoi cie oralnie ..Zwyczajnie podejdz do niego jak oglada telewizje przycisnij jego głowe do swojego łona i niech ci wylize cipe .A jak zrobi swoje niech oglada telewizje dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdsfds
moim zdaniem jesli jedna strona nie ma ochoty to moze drugą zaspokoić oralnie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam wrażenie, jakbym...
czytał o sobie. Jestem w identycznej sytuacji, też czasami mam wrażenie, żeto ja narzucam się facetowi i też nie podoba mi się to, że przechodzi od razu do rzeczy. Ale potem musi dokońcym palcami, inaczej nie dam mu spokoju. Ale zamierzam pomyśleć nad wibratorem i nie będę musiała się prosić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×