Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość melissa-grey

czy w ciazy mozna pic ocet jablkowy?

Polecane posty

Gość melissa-grey

Jestem w 8 tc (pare dni temu zostala potwierdzona przez gina). Poniewaz mam sklonnosc do grzybicy pilam do tej pory ocet jablkowy ktory byl skuteczny. nie wiem jednak czy w ciazy moge go dalej pic czy sa moze jakies przeciwkazania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama Milenki
nie wolno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedys kobiety pily ocet
kiedys kobiety pily ocet by poronic. Tak w ogole, co za barbarzynskie metody na grzybice? Nie znasz bardziej nowoczesnych? To pojdz do lekarza. Tak w ogole, to ocet jest rakotworczy i w jedzeniu nie powinno go byc duzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulla Mulla
Ocet jabłkowy nie powinien szkodzić, ale ten sam efekt uzyskasz pijąc sok z kiszonej kapusty, sok z kwaszonych ogórków, kefiry, zsiadłe mleko domowe, jogurty lub zażywając apteczne probiotyki. Chodzi o nic innego jak o pałeczki kwasu mlekowego, które balansują przerost kandydozy w organizmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alepierdoły
octu jabłkowego nie zastąpi sie kiszonkami czy innymi produktami:) moze jest tak samo pożyteczny:) picie w 2 razy dzinnie ze szklanka przegotowanej wody w ciąży na pewno nie zaszkodzi a wpłynie tylko dobrze, oczywiście najlepiej zrobić samemu albo kupic w sklepie ze zdrowa żywnościa...nie oszczedzajmy na zdrowiu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ocet jabłkowy w ciąży pomaga na zatrzymywanie wody w organizmie, 1 łyżka na szklankę wody, przynajmniej raz dziennie, a uniknie się spuchnietych dłoni i nóg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emi

Ja miałam trochę problemów z żołądkiem , bardzo mnie bloał i odbijało mi się pusto. Najgorsze było jedzenie . Po zjedzeniu czeko kolwiek miałam ból. Przez dwa dni piłam szklankę przegotowanej wody z łyżką octu jabkowego i przeszło. Na pewno umiar w ciąży z octem jabkowym jest wskazany.....pamiętajmy o rozsądku. Przy wymiotach nie podecała bym ale przy długich i bolesnych zaparciach tak.Picie w nagłych przypadkach a branie czegoś z apteki. Zastanówmy się  natura czy faszerowanie się w ciąży nie potrzebną chemią....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×