Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Czujna Ja

Najstraszniejsze słowo SAMOTNOŚĆ

Polecane posty

i tak nie zdążysz , chyba że helikopterem :D zresztą wiesz , że mam już córkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i pomysł osoby podpierającej , jak jakąś kalekę lub zniedołężniałego , nie za bardzo mi się podoba :(:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja a co
dobra, nie to nie:P nie bede sie narzucac, wiesz w sumie to ja bym wolala ladowac na jakims facecie , niz on na mnie :) sama tez moge isc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Panno M. - mnie możesz zabrać. Co prawda nie wybierałem się na lodowisko, ale ten pomysł z wpadaniem w ramiona jest kuszący :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czujna Ja
Hej hej, co tu tak pusto? Nikt się dzisiaj nie zameldował? 17tek pewnie trzeźwieje, Zosia poczuła wiosnę w kolach, Wyssany dalej na lodowisku, Ja a co - na jakiejś wycieczce samochodowej, Ecri coś tworzy, wszystkich wymiotło. A ja tu sama:( Trudno, spadam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Melduję sie :) U mnie w ciągu dnia było zero stopni i pięknie świeciło słoneczko.Czuję wiosnę, jest już blisko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja a co
jestem i ja:) a bo sie zdenerwowalam troche na wysanego i sie 'zamknelam w sobie" i postanowilam sie nie odzywac nie pytana:O u mnie ostatni dzien wolnego :( dziewczyny, jak juz jestesmy w takim babskim gronie,to podziele sie z wami jakiego przystojniaka podziwiam(choc nie wiem czy juz tego nie wklejalam kiedys): http://www.youtube.com/watch?v=Z54-QHEZN6E

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja a co
*wyssany oczywiscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja a co
aa...piekne to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie było 7 stopni. Ale i tak cały dzień spędziłem w pracy, jak na przodownika przystało :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Zosi i wszystkim. Tak, dostanę, złoty sierp i młot. W sumie nagrodą jest dla mnie atmosfera pracy i to, że przez ponad pół roku miałem może ze 3 dni pracy, kiedy nie chciało mi tam iść. I to nie chciało mi się tak lekko. Oczywiście nie biorę pod uwagę, że mi się nie chce wstawać. Ale miałem taką pracę, że przez miesiąc dzień w dzień chodziłem jak na szafot. Po miesiącu zwiałem. I widzę, że było warto płynąć dalej w poszukiwaniu nieznanego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak żałuję jednak , że nie ściągnąłem Cię na to lodowisko w celach koedukacyjnych , albo rozpoznawczych niestety ...nie za bardzo rozpoznałem obiekt w krorego ramiomach sie znalazłem , po zaimprowizowanyym pośliużnięciu ( za dużo compa i wrok nie ten ) ...okazało się , że to pewna sąsiadka - emerytka , właściwie bardzo uszczęśliwiona z takiego stanu rzeczy :) opuściłem jednak dość szybko i w pewnym pośpiechu , ratujac się ...ten teren tak pięknej zabawy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja a co
wiesz ,ze zosiu ,ze mnie zagielas z tymi panami :O nigdy o nich nie slyszalam , ale zaraz , zaraz, cos mi swita! czy oni nie wygrali jakiegos 'mam talent" czy cos w tym stylu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja a co
winy zostaly odpuszczone, powiedzmy... tylko najbardziej mi szkoda tej staruszki :O nie wiem czy jej kosciec uszedl na tym calo :( a swoja droga-ciekawe to musi byc zjawisko- emerytka na lyzwach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja a co
jakby byla mloda to zapewne by nie uciekl ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
policyjna emerytka ...taka ma siłeę i musi się ciągle gdzieś wyżyć jak mnie objęła ... to mimo mojej nieludzkiej wprost krzepy ...straciłem wprost oddech :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja a co
chyba cos ie zablokowalo , bo moja ostatnia wypowiedz sie nie dodala, ide spac,spokojnego wieczoru wszystkim zycze i kolorowych snow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja a co
chyba cos ie stalo z naszym tematem 😭 albo kafe szwankuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja a co
czyli po czesci miales co chciales...;): byles w ramionach kobiety, obejmowaliscie sie..i jeszcze straciles oddech ;) czyli jednak warto bylo isc na lodowisko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja a co
jeszcze raz: dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×