Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Czujna Ja

Najstraszniejsze słowo SAMOTNOŚĆ

Polecane posty

ja tez dostalam walentynke :) od przelozonego- wszystkie kobitki dostaly , mile to bylo bardzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli każdy pączki zaliczył ..ja dwa ( zawsze z cztery były ) , ale zjadłem i spaliłem , bez skrupułów z nadzieniem koniakowo-ajer , oczywiście kwiaty i serduszko były , a więc jakieś miłe gesty , pączki też pewnie zjedli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oh jakie dobre poczki byly , ja sobie pozwolilam na jeden wczoraj i na drugi dzisiaj , a co niech idzie w sadelko , przynajmniej bede miala z czego spuszczac .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nie ryzykowałem pączka. Ostatnio prowadzę taki styl życia , że takiego pączka spalałbym ze dwa lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem lakomczuchem i lubie slodkie wiec zafundowalam mojemu podniebieniu rozkosz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja przestalam sie przejmowac waga , ale nigdy nie bylam otyla i chyba juz nie bede .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w swoim jakimś postanowieniu i po sprawdzeniu , że taki mały pączuś to niestety dość dużo , skoro z czymś tam walczę ostatnio , tak spokojnie , chociaż wieczorkem to piffko niestety :( ale i tak spadam i nabieram czegoś innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz , ze facet dobrze zbudowany jest duzo bardziej przystojny niz chudzielec .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prosze bardzo . Cos w tym jest , ze kobieta czuje sie bezpiecznie w towarzystwie pokaznego mezczyzny .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzisz , a dlaczego by nie , jezeli masz ochote na cos smacznego . Duzo kobiet nie lubi filigramowych facetow , no bo jaki to chlop kiedy nie ma na czym oka zawiesic .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak napisalam coś a potem uciekłam. Jakoś tak wyszlo, że mnie coś innego zajęło, a potem się okazuje, że się pojawiliście w tak licznym gronie. Kafe Poradniku niestety Walentynki spędziłam samotnie. Dostałam wirtualną kartkę od znajomego i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedyś dawno normalnością było hasło - telewizja kłamie ale jednak chyba niewiele się zmieniło tydzień temu - zapowiadali -12 rano ...było -22 wczoraj 0-2 , a jest +10 nie dość że rzadko oglądam , to jeszcze się w....potem , że coś zaplanuję , a tu po raz kolejny nabity w ... ale dobrze ...wiosna nadejdzie szybciej niż myślimy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oby naprawd.e nadeszła. Oby mrozy nie wróciły. Dała mi zima popalić w tym roku. Nie było jej długo, a potem jak dowaliła to szkoda gadać. Arktyczne mrozy, moja choroba, palenie w piecu, czad. Nic dobrego mi ta zima nie przyniosła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślę , że już nie wróci w jakiejś straszniejszej postaci , zresztą przyzwyczailiśmy się w tym roku , to nawet naj przyjdzie pare dni , to nic to ale nie przyjdzie - czasami były takie temperatury pod koniec lutego , że pluskaliśmy się w wodzie ( oczywiście oby się wykazać ) , a bazie kwitły jak pod koniec marca ziemia się ociepla naprawdę , a zachodniej ciepłej cyrkulacji nie jest już w stanie powstrzymać mrożny wyż z północy , gdyż jest coraz mniej mrożny i nie ma już tego powera aby aż tu blokować napływ ciepła .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baranekk..
zdarłem skórę na stopie przedwczoraj , zakładając jedynie jedne cieńkie skarpetki , a coś uwierało tam w środku uwierało ... tak że , ze dwa dni jeszcze przymusowego niejeżdżenia na narty chciałem tu blisko wyskoczyć , ale nie lubię takich temperatur i mokrego śniegu -musiałbym dalej pojechać , ale też muszę niestety oszczędzać w mojej obecnej sytuacji może jak się oziębi , na nocną jazdę wyskoczę jutro np.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tzn. wyssany5 hehe :D tak się zamyśliłem nad tą pogodą , że nawet nie zauważyłem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robię czasami za dwa zwierzątka i ojca na czerwono , ale tak aby wiedziano - innych czarnych nie mam nie żyję aż tak cafe , chociaż to wciąga mając więcej czasu , zagladam częściej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baranekk..
czcigodny 'padre :D'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Co do pączków to nie zjadłam ani jednego,ale za to spróbowałam dwa faworki. U mnie dzisiaj temperatura dodatnia, śnieg się topi i wszystko pływa. Miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×