Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Czujna Ja

Najstraszniejsze słowo SAMOTNOŚĆ

Polecane posty

tak , bociaństwo i jego wpływ na losy pokoleń powinno być poddane dość wnikliwym badaniom i myślę że to nastąpi , a nawet powstaną profesury w tym zakresie a nawet katedry zajmujace sie tym ...a nawet specjalistyczne kierunki studiów w końcu , tak wiele zależy od nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem , może dlatego, że przylatywał akurat wtedy , gdy zaczęło się robić już naprawdę słoneczniej i radośniej ...i miał długi dziób ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tym zajmie się w przyszłości ta nowa dziedzina wiedzy a kto zagląda ? pewnie moja miła znajoma , bo się uśmiecha ( chłop nie śmiałby się ) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz rację chłop do chłopa się nie uśmiecha, to byłoby pedalskie- takie stereotypy. Natomiast my kobiety często się uśmiechamy, przytulamy, mówimy do siebie "kochana" a to nie jest wcale uznawane jako lezbijskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodając że na kobiecym forum , chłop uśmiechający się do chłopa w wiadomym celu, raczej chciałby nawiązać kontakt , a czegoś takiego na szczęście nie doświadczyłem :D zaś pewne ataki zdarzały się , owszem , owszem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety , jeszcze nie przyleciały , przynajmniej w nasze okolice ...objechałem , spawdziłem - i nie ma ich , może szkoda że już nie dzisiaj , czy wczoraj ale raczej przylecą :) 'Boćki są już coraz bliżej Polski. Jak donosi onet.pl, ptaki na początku lutego wraz z nadejściem pory deszczowej wyruszyły już z Afryki Środkowej i Wschodniej . Bociany przeleciały już nad Tanzanią, Republiką Środkowoafrykańską, Sudanem i Egiptem. W ostatnim tygodniu lutego i na początku marca pokonały trasę nad Izraelem, Turcją i Grecją. Teraz boćki wkraczają do Europy. To bardzo dobry znak, gdyż wraz z przylotem bocianów przyjdzie wiosna. Średnio pierwsze ptaki w Polsce pojawiały się około 22 marca, a te najbardziej spóźnialskie - w maju. '

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a może i dobrze, że nie przyleciały bo zmarzłyby- u mnie dziś rano było -1 Jak przeżyliście zmianę czasu? Ja dziś nie mogłam zwlec się z łóżka. Pozdrawiam i życzę miłego tygodnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślę , że siedzą sobie teraz w Grecji potęgując kryzys i popijając metaxą oraz w Turcji na 'kawce po turecku ' , mała przerwa na relaks jak tu zimno i pewnie żaby jeszcze nie podrosły ...oby nie do maja i ogrodników ,albo nie poleciały gdzieś do Norwegii np. gdzie robi się podobno coraz cieplej . rzeczywiście ...-1 rano , ale w tamtym roku na początku maja spadł śnieg i było nawet -4 , wymroziło wtedy pewne owoce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zima w tym roku wyjatkowo lagodnie nas potraktowala a i wiosna jakos szybko chce przyjsc, mam nadzieje, ze i lato pokaze pelnie swych mozliwosci, bo pamietamy, ze w tamtym roku nawalilo. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nieco łagodnie i nieco ostro przez miesiąc , a zwłaszcza niektórych , z tego co słyszałem :) Panno M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz mamy wiosnę a w zasadzie u mnie się mocno objawia przesilenie wiosenne. :( Od soboty łamie mnie w kościach, ciągle śpię i czuję się bardzo depresyjnie. Kurde, znowu narzekam, ale w końcu od czego mam ten topik?! Mogę tu narzekać do woli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Czujna, narzekaj, gdziers trzeba dac upust swym troskom i goroczy, a ludzie nie sa zbyt chetni do sluchania o tym , nawet czasem ci najblizsi.. przesilenie wiosenne i ja odczuwam, ospala, zmeczona , rozkojarzona..i znow probuja mnie nachodzic dobijajace mysli i moim zyciu i losie, ale ze wszech sil staram sie je odganiac i nie dac sie, zobaczymy, moze wiosna zrobi swoje ;) pozdrawiam Cie, Wyssanego, Panne51, Zosie, You you i wszystkich innych ktorych pominelam p.s. You you- jak sie czujesz? co u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej . Dziękuję Panno M i również pozdrawiam. Ja już nie będę tu narzekać, bo to mi nie pomaga.I co najważniejsze niczego to nie zmienia. Po prostu na wiele spraw nie mam wpływu i to ,że powiem o tym komukolwiek w niczym mi nie pomoże. Do mnie wraz z wiosną przybyło przeziębienie i muszę je wyleczyć. Dobrego dnia Wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po przerwie i serdecznie wszystkich pozdrawiam . Musze poczytac zaleglosci . U mnie troche zmian , ale o ty moze w innym czasie . Milego dnia zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Jak tu cicho i pusto... You You mam nadzieję, że te zmiany to na lepsze i, że uchylisz rąbka tajemnicy. W każdym razie pozdrawiam Cię serdecznie. A u reszty co słychać? Nic się nie dzieje? Ja jestem teraz na urlopie. Odpoczywam. Relaksuję się. Pozdrawiam Was wszystkich serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tutaj prawie codziennie zagladam, ale cisza jak makiem zasial.. zadnych zmian poki co ta wiosna nie niesie,ale jestem mimo wszystko dobrej mysli a jak Czujna Twoje samopoczucie i mastroj? wychodzisz powoli na prosta po ostatnich zdarzeniach? ja rowniez pozdrawiam sredecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Panno M. powoli wychodzę na prostą, dlatego wzięłam te pare dni urlopu, by wypocząć. Wydaje mi się, że to była bardzo dobra decyzja, bo zupełnie inaczej patrzę na świat. A będzie jeszcze lepiej. Odzyskam siły i stawię czoła życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nieco ostatnio słabszy nastrój mam tak ogólnie , a to nie nastraja do opowiadań , czy snucia czegoś w jakiejś tam formie ...ojciec w szpitalu , coś tam mu będę robić powinno być lepiej po tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to witamy , jakiś chłop by się tu jeszcze przydał , aby coś tam pomarudzić albo wyrzucić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To dobrze Czujna :) oby bylo coraz lepiej , zycze pomyslnych i cieplych wiosennych wiatrow ;) Wyssany trzymaj sie 🌼 bo coz moge napisac.. nowy, zapraszamy wiec do Naszego grona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×