Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Czujna Ja

Najstraszniejsze słowo SAMOTNOŚĆ

Polecane posty

najczesciej pisze w watku zycie w pojedynke nie jest takie zle IV dlaczego jestescie samotyni z wyboru?>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyssany to masz dodatkowe zmartwienie, więc stąd ten spadek nastroju. Ale wiem, że sobie poradzisz. Masz Ty już te swoje metody;) Pozdrawiam. Witam na topiku nowego osobnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od zawsze jestes samotna czy bylas kiedys z kims? jestes samotna z wyboru?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamyks
Witajcie wszyscy i dzięki za słowa otuchy wypowiedziane w pierwszych dniach marca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie tak z 25 C i coraz goręcej , kapielówki jeszcze zapakuję do plecaczka ... i nad wodę :) acha , jeszcze pletwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na 9 00 na chór , dla takich raczej przyczajonych 'grzeszników' ale stamtąd taki 'ładniejszy widok '. palma poświęcona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość palma poświęcona
a jak z palemką ? dało radę ja też uswięcić ? na chór to kropidłem Ksiądz sie raczej nie zamachouje stchórzyłeś krótko mówiąc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przez balustradę wystawiłem , jak inni pewnie nie doleciało , ale i tej wody święconej i tak nie było tyle , aby skropić wszystkich i wszystkie nawet na dole(co z z góry widziałem:D ) przecież to tylko obrzęd , ważniejsze są czytania i przekazy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam się czego obawiać i 'czaić' nieco na tym chórze , jak co niektórzy onieśmieleni , wystraszeni nieco , czy też czujący się niegodnymi lubię to miejsce na pierwszym balkonie przy ołtarzu , to jest akurat taki stary, barokowy kościół w tych nowocześniejszych kościołach , chóry są już nieco inne i oddalone i rzeczywiście takie dla nieco 'czajacych się ' zebedeuszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamyks
Tak to jest z pogodą w kwietniu. U jednych zimowa aura, u drugich niemalże lato, a u innych wszystkiego po trochu: słoneczna pogoda ale za to zimny wiatr. Ale i tak to jest wiosna: rośliny się rozwijają, pąki zaczynają rozwijać się w liście, to cieszy, można przynajmniej troszkę popatrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość palma poświęcona
przez balustradę wystawiłem , jak inni żę sobie ja chrząknęęęm :classic_cool: powaznie ? palemkę swoją, Ty wystawiłeś :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamyks witaj :) pomylilam Cie z you you pytajac ostatnio o zdrowie, przepraszam :O ale panawiam pytanie- jak sie czujesz?' poza tym witam wszystkich wiosennie-zimowo i palmowo dzisiaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i proszę tu nie kpić z mojej wystawionej palmy palma to palma prawdziwa w Palmowy Dzień , a nie ... - poważna rzecz :):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość palma poświęcona
Sie wie, ze prawdziwa nie moze byc inaczej w przypadku takim co go mężczyna zowia powaznie nie kpie :classic_cool: grunt, ze poswiecona. znaczy grzeszyc moze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Małgoś , Małgoś ... kiedy nadejdzie Twój czas niemyślenia o tych palmach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość palma poświęcona
powinnam zmadrzeć czy całkiem przestac mysleć o teraz Cie nie rozumiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powinnaś się może poddać medytacjom o roli palmy w zalesianiu pustyni , albo jalkimś innym przynajmniej do świąt ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość palma poświęcona
moge sie nad tym jutro zastanowić ? oiecałam sobie i Moderatornii, ze bede dzis trolować ile mi palce pozwola :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam nic przeciwko wiesz zresztą , że masz moje poparcie ...nawet w śmiesznym trolowaniu :D oczywiście bez przesady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość palma poświęcona
wciąz nie rozumiem dlaczego stajesz za mna :P baw sie dorze juz Ci nie smiece inni czekaja :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×