Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nina Real

Pożyczka bez Biku

Polecane posty

Gość Nina Real

Załatwiam pożyczki z prywatnych źródeł na niski procent , bez biku i bez zaświadczeń. Pisz na maila : finanse1975@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ludzi
ludzie nie decydujcie się na pożyczki , lepiej przetrwać trudny okres o suchym chlebie , nie dacie rady spłacić zobowiązań .wytrzymajcie jeszcze rok ,poczekajcie aż silniejsi od was zaczną bankrutować ,wtedy zmieni się na lepsze dla was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Silverelle
finanse1975@wp.pl to wielka ŚCIEMA!!!!!! Nie ufajcie tej kobiecie, która podaje różne nazwiska!!!! Oszustwo, oszustwo, oszustwo!!!!! Sprawa jest już na policji, prawdziwe dane tej osoby też - niedługo wpadnie i wtedy trafi na 5 lat - wg kodeksu karnego - adwokat też taki wyrok dla niej szykuje. Będę informować o dalszej sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mała poprawka
Mała poprawka , SKOK-i pobierają 20 złotych za otwarcie BIK-u , ale w tej chwili w SKOK-ach pomagam załatwić pożyczki wielu ludziom , co w bankach nie dostali. -

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robik33
Szybko można sobie pożyczkę załatwić przez portal www.pozyczkaportal.pl . Masz tu rankingi pożyczek, są opinie, porady, są też od razu linki przekierowujące do konkretnych firm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pedemenni1976vlczj
Mała poprawka , SKOK-i pobierają 20 złotych za otwarcie BIK-u , ale w tej chwili w SKOK-ach pomagam załatwić pożyczki wielu ludziom , co w bankach nie dostali. Jasne http://twsi.in/enPE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli wciąż szukasz kredytu, nie rób żadnych umów z prywatnymi wierzycielami. Przeważnie, wszystkie są fałszywe i oszustwa. W przypadku szukasz szybkiego kredytu, sprawdź http://www.creditwok.pl/ mają najbardziej aktualne do listy na bieżąco ze wszystkimi legit firm. Można łatwo porównać min kwoty wynoszące / max pieniędzy, stopy procentowe, itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka443
Dobrą ofertę kredytową jeśli chodzi o opcje pozabankowe mają na stronie www.hipozyczka.pl . Obsługują klientów w całym kraju, do mnie do Białegostoku nawet zajechali. Warto się skontaktować z przedstawicielem firmy, najlepiej przedzwonić to wytłumaczą co i jak. Starają się dobierać rozwiązania dopasowane pod konkretny problem, nie mają jakiś szablonów działań. To mi się tutaj najbardziej podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vin_
Ja bym proponował sprawdzić warunki na stronie www.mamonat.pl . Jestem na świeżo z ich pożyczką, bo właśnie dwa dni temu jakoś dostałem przelew. Kasa wpłynęła dosłownie w kilka minut. Dobry kontakt, wyjaśnili mi wszystko dokładnie, nie ma tutaj jakiś małych druczków i ukrytych kosztów. Uczciwie to wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprys22
Pożyczkę brałam raz w życiu i bardzo pomogła mi ta strona – www.rankometr.pl . Zorientowałam się mniej więcej co i jak i łatwiej było mi podjąć decyzję. Polecam przede wszystkim chwilówkę „pierwsza pożyczka gratis” . Nie będziesz się musiała martwić o odsetki. Oddasz tylko tyle, ile pożyczyłaś. Moim zdaniem to uczciwe rozwiązanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×