Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pani bum bum

poncz

Polecane posty

zna sie ktos w temacie? chce zrobic poncz z ananasow, brzoskwin, wodki i musujacego wina wszystko juz mam, ale w przepisie jest jeszcze cytryna, co z nia zrobic? wkrocic? wycisnac? czy moze obrac w spiralke i dolozyc jako dekoracje? pytam bo nigdy nie robilam ponczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki :) a czy taki poncz wyjdzie dobry, nigdy jeszcze nie robilam i czy wlac caly sok z ananasow i brzoskwin do niego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy bedzie dobry :-) Sok z owocow dodawaj stopniowo i probuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to mnie pocieszylas :P komentarze pod przepisem byly pozytywne szykuje to na cooking party i mam nadzieje ze wypali ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam wlasnie setke wodki i szampana kupione, nie bylo nic w przepisie o bialym winie, zobaczymy co to wyjdzie z tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytam przypadkiem
Czy poncz to nie jest na gorąco? Na bazie mocnej hebaty, soków cytrusowych, czerwonego wina z doatkiem mocniejszego alkoholu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i sok z puszek wlej cały,jak wyjdzie za słabe uzupełnij winkiem.Moja babcia lat 82 zawsze to robi by sprawic ma przyjemnosc.Z owoców puszkowych dodaj puszkę mandarynek,one mi najlepiej smakuja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a widzisz moja babcia na to mówi boula,ale jest niemka i mysle ze to zniemieckiego dokładnie znaczy poncz:)Ale nie wiem nie znam się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest na goraco, ale sa rozne rodzaje ponczu, nie bede robic tego u siebie w mieszkaniu, wiec chcialam jakis nieskomplikowany i smaczy przepis na pierwszy raz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×