Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

przeczytałam wszystko

List jednak wysłany

Polecane posty

Krzywdziliśmy siebie nawzajem stwarzając więź, która nie powinna była zaistnieć. Dlatego wtedy postanowiłam to przerwać, żeby ratować siebie. Nie do końca mi się to udało. Napisałam prawdę i płakałam czytając to, co napisałeś z myślą o mnie. Dziękuję Ci za wszystko i przepraszam. Żałuję, że nie okazałam się być osobą, którą sobie wymarzyłeś, ale nie wiem czy wtedy poradziłabym sobie z tym, co niesie ze sobą życie. Do zobaczenia w maskach - jak bez nich spojrzeć w zwierciadełko... M. P.S. Będę podziwiała Twoje dzieła przecież fantazje i poczucie humoru mamy podobne ;) Może kiedyś też zdecyduję się nie zagłuszać tego strumienia myśli. http://www.youtube.com/watch?v=ovhzZnaAl5A

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prokrast
:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warkotek
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawda nie tak oczywista
razem zabrnęliście za daleko.Najpierw pisanie pod publikę ,żarty a potem trach...my to widzieliśmy a Ty nie chcialaś tego dostrzec.Szkoda,że tak to sie potoczyło,naprawdę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mostowiak
No to się porobiło w tym temacie. Oboje się kochają i oboje się krzywdzą. Gdzie tu sens, gdzie logika, a co z miłością ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma milosci
:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mostowiak
A co to jest ta miłość o której tak wszyscy piszą ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A o co tu chodzi??
Dajcie linka z tamtego tematu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rttrtetrtt
o chooj tu chodzi w ogóle? laska - kurva, nie możesz tego jemu powiedzieć, albo napisać na gg tylko pierdolisz tu na kafe? kogo to obchodzi w ogóle? myślisz że twoje wypociny tutaj są zajefajnym zakończeniem czegoś? Takie laski wiele piszące do kogoś na kafe to po prostu takie ciapy bez żadnej odwagi osobistej. Tchórze i lekkoduchy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Twoja ona ,,
Nie chce Cie krzywdzic --chce Cie chronic.Wiesz wszystko co robiłam to dazyłam do tej prawdy ,ktora chcialam urzeczywistnic gdzies tam w podswiadomosci.Ta wiez zaistniala i jest .Czuje to samo co ty z wyjatkiem ninawisci .Nigdy Cie nienawidzilam.Moze mialam do Ciebie ogromny zal w trudnych chwilach to wszystko .Jestes czescia mnie .Jestes w moich myslach wszedzie .Czy mozna o kims myslec ciagle? Widac mozna ,bo ja tak mam .Nie chce nic robic na sile czy wbrew tobie .Zrobimy to czego bedziemy chcieli oboje .Niewiem co los mi przyniesie w nadchodzacym Nowym Roku.Napewno zamkne pewien długi etap w swoim zyciu.Tak to sie potoczyło .Moja obojetnosc sprawila ze musze przejsc przez cos czego jeszcze nie doswiadczyłam --pewien boj .Miło mi bedzie ,jesli bede czuła Twoja obecnosc nadal .Ty jestes moja sila .Chce tylko wiezyc ze nie jest to jakas wyimaginowana obecnosc tylko prawdziwa.Tak jak ja i moje uczucia ktore dla Ciebie mam ,tylko dla Ciebie .............................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baranekkk..
tak jakby ktoś bardo bliski pisał do mnie ..i jeszcze ta kochana M., moje duże odbicie , która nieco urwała kontakt , a może jednak cały czas jest blisko :D sam nie wiem co o tym myśleć może jakaś kolejna pomyłka .... albo i nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Twoja ona ,,,
Wbrew pozorom jestem cały czas z Toba .W tym okresie przedswiatecznym mam istne urwanie głowy i jeszcze rodzina ktora ma mnie odwiedzic .Niech nie bedzie Ci smutno z tego powodu.Dotad jakos nie miałam sily zmierzyc sie z gruntownymi porzadkami .Zostawilam wszystko na ostatnia chwile.Jestes moim narkotykiem lecz musze troszke sie poglodzic :) Tak bardzo chciałabym Ci cos napisac w esemesie.No wiesz jak bedzie mi zle ,czy beda targały mna jakies emocje chciałabym sie z Toba podzielic .Niewem co Ty na to ,moze cos przeslesz wzamian --bede bardzoo uradowana .Kochanie Moje ......................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baranekkk..
jestem przeziębiony i położyłem się wcześniej ...właśnie przebudziłem się i widzę Twój wpis :) może ktoś się podszywa , albo bawi ...ale możesz to także być naprawdę Ty :) mój numer : 510 786 345

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zołzowaty z zielonymi oczami
Ja nie muszę podawać numeru. Znasz go na pamięć, więc pisz jeśli chcesz a ja będę szczęśliwy że jednak jesteś ze mną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczescie,,,
Jesli to nie Ty --to popelnie glupstwo.HMMMM leczjak sie o tym przekonac uhmmm🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zołzowaty z zielonymi oczami
dlaczego zaraz głupstwo ? Jak ktoś kocha, a ktoś inny wie że jest kochany to o żadnym głupstwie nie ma mowy.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baranekkk..
baranekkk.. nie jest zołzowatym , i ma inicjały J.A zołzowaty to być może play :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczescie,,,
Tak znam na pamiec-skad wiesz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość <J. A.>
ło matko to znaczy Jabol ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczescie,,,
Mimo ze dawno go skasowalam w chwili zlosci to zapadlmi w pamiec:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zołzowaty z zielonymi oczami
Skoro to ja to musisz znać na pamięć. tylko cwaniaczki szukający wrażeń podają w ten spodsób swoje nr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baranekkk..
ja nie szukam wrażeń , tylko kogoś , panie : yes, yes , yes eeee....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przeczytałaś wszystko ?
Gdybyś wszystko przeczytała to już dziś bylibyśmy razem. Ty i ja. Tak jak sobie o tym marzyłem. Mieć Ciebie u swego boku. Trzymać Twoją rękę w swojej dłoni, czuć zapach twoich włosów. Wpatrywać się w Twoje oczy i słuchać Twojego oddechu. Twojego szeptu do mojego ucha. Czuć Twą bliskość i drżenie Twojego ciała gdy obejmuję Cię swoim ramieniem. Pamiętasz ? Czujesz to jeszcze ? Pragniesz ? Więc ...................................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M..,,
tak ..ale ten od którego bym chciala to uslyszec nie czyta kafe,napewno nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przeczytałaś wszystko ?
--->M..,, A jesteś tego pewna ? Oddasz coś za to ? Choćby własne życie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfghjklfgh
? Tu też listy piszą i czytają ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ,mjhthycvbnjmkbn
TAK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×