Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

przeczytałam wszystko

List jednak wysłany

Polecane posty

Gość zostawiam wiadomo
..dla Kogo 🌼 ❤️ :) :) :) czasami nie ma sie mozliwosci by cos wiecej skrobnac a ekran pozostanie zawsze zimnym ekranem :( Wazne to jaki ciezar słow --moze niewiele --ale z ❤️ 🌼 Zdrowiejze mi i tu wysyłam moc cieplutkiej energiii .....:) :) :) :) :) :) :) :) :) ufff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a kto chory
ghighighi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zostawiam wiadomo
Jak nie chory to tez wysyłam :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja nie chora
tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziekuję lelonku
:) za ciepłe słowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lelonekk..
także pozdrawiam chore bidulki , i niech zdrowieją szybciutko :):):) jakiś wcześniejszy wielbiciel wysłał tyle różnych znaczków :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie mam i nie chce miec
wielbicieli :P szczególnie takich o których istnieniu pojęcia nie mam, wiec lelon nie rób mnie w kapustę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lelonekk..
pracowałem i nie było mnie ja nie przesyłam energii , jeżeli już to Moc ..komuś :) masz pewnie jakiegoś starego wielbiciela ...a od robienia w kapustę są takie inne , albo , tacy inni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moc buziaków miałes
na mysli ? :) nie obruszaj się, no już, proszę, dla Ciebie :) nie mam wielbiciela i to pewnie nie było do mnie :) ale znasz mnie, lubie sobie czasem cos zanęcić i ... kogos wkręcić :) a tak naprawdę to...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moc buziaków miałes
list w butelce Moje drogie slodkie utrapienie ! Pisze do Ciebie te pare slow.Chce bys wiedziała ,ze jestes dla mnie Kims wspanialym i wielkim--nadal wciąż .To co zobaczyłem na dnie Twojej duszy ,tą wrazliwosc,lęk ,niepokoj i pragnienia nie daje mi o Tobie zapomniec .To jest to co nie pozwala odejść-jak magnes .Zaufałem Ci juz dawno,dajac Ci namiary na mnie .Był to moment gdy stwierdzilem ,ze z Twojej strony nie spotka mnie krzywda.Przeciez zyjemy w takich czasach ,gdzie człowieka mozna łatwo zniszczyc ---tego wielkiego i tego calkiem niepozornego .Z mojej strony sie nie obawiaj niczego ,nie jestem hiena.Ty jestes Krolowa -ty rozdajesz karty .Wezme ile mi dasz ,jesli wiecej bede Cie uszczesliwiac --jesli nie zatrzymam to co mam .W swoich marzeniach zapedzilismy sie zdrowo.Realia -pamietaj o tym co powiedziałem ,pewne rzeczy sa dla mnie swiete ,mam zasady i umiem rozgraniczac pewne sprawy.Nie zrobie nic przeciw Tobie .To od nas zalezy jakie znajdziemy wyjscie .Tak trudno postawic cos na ziemie .Kocham Cie PS.Kobiet o wiek sie nie pyta ale wiem ze musisz byc dojrzała kobietą. Pragne zatopic sie w Twoich oczach . nie Ty lelonku jestes autorem? hm... ciekawe do Kogo te słowa są kierowane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cmok Smak Smok
Na dobra i spokojna noc duzo cmokow [kwiatek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cmok Smak Smok
Na dobra i spokojna noc duzo cmokow 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lelonekk..
nie ja :) jeszcze raz powtarzm ja znam Ją , ale nie spotkaliśmy się ...i wiek , i .... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cmok Smak Smok
Wazne sa dnie ktorych jeszcze nie znamy 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnie a moge płakac ????
spijcie dobrze, ludki 🖐️ ech lelon, niepoprawny wciąz jesteś :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lelonekk..
bardzo niepoprawny i na dodatek ...nieco nieprawomyślny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cmok Smak Smok
Nie przejmuj sie ,inni tez tak maja :( :) spokojnej 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co z moim
zadoscuczynieniem ?? sytuacja wymaga negocjacjii 🌼 Dam Tobie kilogram usmiechu a Ty co mi dasz ??? Dam Tobie ciepłe słowo a Ty co mi dasz ??? ..no tyle na wstepie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzis mam ten zly dzien
Koteczko ! Dzis mam ten zły dzien ,kiedy czuje sie pusta i bez duszy.Serce nuci wciaz swoja melodie lecz nie mam Cie obok.Niewiem czy kiedykolwiek nastapi kres tej drogi.Jak czuje sie człowiek ktoremu skradziono dusze ???.Powiem Ci gama jest bardzo rozpieta a dzis nijak .Tez mam złe i podłe dni tylko Ci o tym nie mowiłam do tej pory .Tez mam i zal mam i nie powiem Ci jak wielki bo nie umiałabym go nazwac .Czuje sie potwornie wykorzystany na dzis lecz poniekad na własne zyczenie .Trzeba zyc lecz jak bez duszy ??Nie konczaca sie opowiesc ......................................tak wiele nas dzieli i nie chodzi o wiek wcale ,to cos innego ,jestem w pewnym stopniu przy Tobie ograniczony i to tak bardzo ze bardziej sie chyba nie da ..........................................................................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coś tu nie tak :)
'Dzis mam ten zły dzien ,kiedy czuje sie pusta i bez duszy.Tez mam złe i podłe dni tylko Ci o tym nie mowiłam do tej pory .Tez mam i zal mam i nie powiem Ci jak wielki bo nie umiałabym go nazwac .Czuje sie potwornie wykorzystany na dzis lecz poniekad na własne zyczenie .Trzeb żyć ...jestem w pewnym stopniu przy Tobie ograniczony i to tak bardzo ze bardziej sie chyba nie da ' nie , no ja już nie mogę , taki piekny list , tylko przez kogo pisany ? kobiete i mężączyznę zarazem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cos tu nie tak
wlasnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość właśnie , że tak
psszeciessz to pisze osoba dominująca w związku , damsko-damskim do swojej kochanej połóweczki , która na tyle ją poznała , że czuje się ona ...jakby własnej duszy pozbawiona , co ją boli :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jakie to ma znaczenie
kto ten list napisał. wszystko co w necie zostało napisane nic nie znaczy, bo napisała to wirtualna osoba. Adresatem też jest osoba nierzeczywista, więc nie odnoście wszystkiego do siebie. Autorze duszy ukraść nie można, masz ja wciąż tylko trochę "zatrutą" wyleczysz się i :) powróci. PS Takie dni mamy wszyscy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kim ta koteczka
no kim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kim ta koteczka
za co ta koteczke tak lubisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×