Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

inka88

upiekę ciasta na święta i inne okazje :)

Polecane posty

witajcie! wiem, że nie wszyscy lubią piec ciasta, a ja to uwielbiam :) chętnie upiekę dla Was ciasta na zbliżające się święta, lub na inne okazje :) mam całą masę przepisów do wyboru :) mieszkam w Gdańsku, cena do uzgodnienia :) jeśli jesteście zainteresowane/ni to piszcie na aglu88@vp.pl lub polecajcie mnie swoim znajomym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracownik w kropce
w takim razie jak też zaproponuję, ale z innej lokalizacji:) jestem z wrocławia. w razi epotrzeby mogę dowieźć ciasta do zamawiającego:) mój mail campini@o2.pl płatne: 50zł za blachę ciasta, przy odbiorze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iu
do malopolski tez doweiziesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracownik w kropce
:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czy wiecie może na jakiej stronie można jeszcze zamieścić takie ogłoszenie? Na stronie trójmiasta nie ma takiej kategorii, a chciałabym jakoś rozwinąć ten "biznes" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jakze szkoda
szkoda ze nie Warszawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo fajny pomysł:) nie ma to jak smak domowego ciasta. Osobiście nie skorzystam, bo też uwielbiam piec, ale dla tych co nie lubią, nie potrafią, bądź nie mają czasu oferta jak znalazł. A nie myślałyście żeby dogadać się z jakimiś kawiarenkami, czy stacjami paliw w pobliżu żeby do nich kilka razy w tygodniu dostarczać ciasta? u mnie jest klimatyczna kawiarnia, ale nie mają ciast w ofercie, a jak się wpada na kawkę to aż się prosi zjeść kawałek dobrego ciacha. Może warto popytać i w tych miejscach. pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale chyba żeby wstawiać
do kawiarni to trzeba mieć jakieś papiery z sanepidu? Na pewno prędzej czy później by się ktoś tym zainteresował, np. jakiś życzliwy i doniósł gdzie trzeba. Szczerze mówiąc też kiedyś myślałam o czymś podobnym, ale w mojej okolicy nie ma żadnych kawiarni, a jedna cukiernia rozpostarła macki na całe osiedle i okolice. I mimo że ciastka mają bardzo średnie, to konkurencja żadna się jeszcze nie utrzymała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mi się, że jakby dogadać się z właścicielami lub menadżerami to niekoniecznie byłoby się do czego przyczepić. Jest wiele kawiarni, czy restauracji gdzie kucharze sami pieką ciasta, więc kto będzie wiedział, że ciasto jest z zewnątrz, a nie pieczone na miejscu? i jeszcze jedno mi przyszło do głowy....jak macie fotki waszych smakołyków, to warto je tu zamieścić na zachętę-w myśl zasady, że je się oczami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracownik w kropce
fojny pomysł;) w sobote będe piekła 2 ciacha to zrobie fotki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracownik w kropce
podbiję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciasta lubelskie
hej, ja jestem z Lublina i tez piekę ciasta na zamówienie, podajesz ile blach i jaki rodzaj mniej więcej. Zapraszam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciasta lubelskie
jesli jesteś zainteresowana to podaj meila to napiszę co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciasta lubelskie
a to chyba że tak:) heh:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawe czy firmy kurierskie
trojmiasto.pl catering są takie ogłoszenia już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dostałam już jednego maila z zapytaniem :D fajnie by było, gdyby to się rozkręciło :) ciasta wychodzą mi idealnie, ale na razie zachwycają się nimi tylko znajomi i rodzina :) a mi marzy się taki mały domowy interes :P zwłaszcza, że obecnie nie mogę pójść do stałej pracy ze względu na czas... kupiłam ostatnio dwie książki z przepisami na ciasta siostry Anastazji. Polecam każdemu, kto piecze! Ciasta są super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jakie ciasta polecasz i
ile za blache ( wielkosc blachy) ew za kg? Czy dodajesz duzo sztucznosci( proszki, olejki? Jestem z Trójmiasta. Odbiór u ciebie czy woziszz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jakie ciasta polecasz i
jesli ci trudno podac cene, to choc orientacyjnie, jak sie twoja cena ( ijakośc na twoje oko:) ma np do ciast Sowy, Bajadery, Jacka i Placka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teli...
ja mam też znajomą pod Kielcami....,która piecze pyszne domowe ciasta.....duża blacha...40 zł.....myśle ,że da sie wytrzymać.... np .ja z siostrami zamawiam 3-4 blaszki i dzielimy się po kawałku żeby mieć kazdego po trochu...super sprawa....pozdrawiam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cena to zwrot za składniki plus 20zł za wykonanie :) myślę, że to niedrogo, w naszej zwykłej osiedlowej cukierni kg kosztuje 25zł, a na takiej blaszce jest kilka kilo.. Porównać z Sową nie mogę, ponieważ sama piekę i nie kupuję ciast z cukierni :) a jakość na pewno jest lepsza, nie piekę ciast hurtowo, poza tym bardzo lubię piec, więc się do tego przykładam, chcę, żeby każde ciasto było wyjątkowe :) piekę na różnych blachach.. duża prostokątna lub mniejsza kwadratowa, okrągła.. jak kto woli :) Nie dodaję sztuczności, wiadomo, do niektórych ciast trzeba dodać kilka kropel olejku zapachowego, ale są też takie bez ;) Jeśli chodzi o odbiór, to jak kto woli, może odebrać u mnie, mogę też dowieźć :) mam mnóstwo świetnych przepisów, sprawdzonych :) nie chcę tak samej siebie wychwalać, ale wiele osób mówiło mi nawet, że powinnam zmienić zawód na cukiernika :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inka mówisz, że pieczesz lepsze ciasta niż Sowa...odważne stwierdzenie... apropos Sowy...nie wiecie może jak się robi tą pyszną kostkę Luwr? 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po prostu uważam, że nawet Sowa nie ma lepszych ciast niż ciasto pieczone w domu przez osobę, która robi to z sercem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciasta lubelskie, nie znam nazw ciast, ale skoro piszesz, że możesz wysłac cennik, to poproszę na kusza31@o2.pl rozumiem, że trzeba kupic cała blachę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inka dla konsumującego przeciętnego "KOWALSKIEGO" nie ma znaczenia, czy ktoś włożył w to serce, czy nie-liczy się smak. co innego znajomi, czy rodzina-oni zawsze doceniają nasze domowe wypieki i naszą pasję :) ale tak ogólnie rzecz biorąc to doskonale Cię rozumiem-sama uwielbiam piec ciasta, nawet jak nie mam czasu, albo jestem zmęczona, to wolę zrobić sama niż iść do sklepu i kupić gotowca i nie robię tego ze względu na oszczędność, tylko dlatego, że po prostu uwielbiam to robić :) wracając do cukierni....są takie smaki ciast z cukierni nie do odtworzenia w domu, a ciasta na prawdę pyszne 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zależy co kto lubi :) a ja mam już kilka zamówień i czekam na kolejne :) jeszcze ktoś chętny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość batonikkkkk
Kostka luwru... kto nie jadł ten nie wie... Trzeba dodać ze dla sowy całe linie technologiczne, smak i całe ciasta opracowuje amerykańska firma. Nie sposób zdobyć przepisu bo to top sicret. Niektóre smaki są jak ekstaza... Kostka luwru... jak będziecie w pobliżu zajdźcie na kawałeczek:) niestety odkryłam tą kostkę dopiero jak zamieszkałam daleko od cukierni pana sowy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×