Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KARNEL

WKURZAJĄCE TYPY KLIENTÓW

Polecane posty

Gość KARNEL

Witam, od 4 lat pracuję z ludźmi i mogę tylko stwierdzić, że praca z klientem jest najgorszą jaka może być:/ normalnie nie wyróba z nimi są tak rozpieszczeni i pomiatają sprzedawcą jak tylko mogą w sobie nie widząc żadnej winy:/ macie jakieś doświadczenia??? piszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KARNEL
np. w poniedziałek przyszedł klient chciał podpisać umowę na tv, było już po 16 (pracuję do 17) i do prawie 17 tłumaczyłam mu wszystko bardzo dokładnie dałam ulotkę i powiedziałam, że w razie wątpliwości może do mnie zadzwonić. Przyszedł we wtorek również po 16 i od nowa wszystko tłumaczyłam podpisał umowę czytając ją wnikliwie. dla swej spokojności nie zaakceptowałam umowy od razu tylko dopiero wczoraj. Dziś klient przyszedł i pretensje, że on podpisał umowę a ja mu nie powiedziałam, że należy się mu karta do telefonu!!! k**** mać ręce mi opadły. zaczął mnie wyzywać od oszustek itp.. specjalnie czekałam z zaakceptowaniem umowy bo już wtedy wydał mi się dziwny a tu taki cyrk:/ dodam, że na ulotce wszystko było i mógł się zapytać o ten telefon bo ja naprawdę nie jestem w stanie o wszystkim pamiętać zwłaszcza po 7h pracy i użeraniu się z podobnymi okazami ehhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KARNEL
potem wstał zza biurka, a ze spodni wysunął się wielki, czerwony i gorący penis, którego z lubieżnym uśmiechem objęłam swymi ustami i po chwili nasyciłam się życiodajnymi sokami nie roniąc ani jednej kropelki miłosnego nektaru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fewfwefewfwe
hej! nie przejmuj sie ,zdarzaja sie tacy psychole i nic nie poradzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KARNEL
ja ich wszystkich już walę nie mam siły jak wchodzi klient to marzę by jak najszybciej poszedł do konkurencji:/ wyczuwa się od razu jak klient będzie problemowy i lepiej żeby nic nie brał bo potem takie cyrki jak ten hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×