Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Juliiiaaa

czy ma ktos ochotę na flircik...

Polecane posty

rozmowa ma się tyczyć co leży jej na sercu i niekoniecznie musi być na temat seksu .:) mam ...super ..heh ..:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dop racja ze tego co jej na sercu lezy ale bierz pod uwage ze.... jak zacznie mowic o nie zaplaconym rachunku, odrostach na glowie, praniu i zepsutej zmywarce, katarze synka i stluczonym kolanie coreczki to nie wiem jak to moze wprowadzic w romantyczny nastroj,... moze lepiej zaczac rozmowe jak mozna ja rozluznic w tej chwili teraz zeby zapomniala o wszystkim ?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spróbuj dojrzeć tą lepszą stronę nie zapominaj że noc najczarniejsza świtem się kończy że nawet w malej kałuży odbija się niebo a gdy czegoś się nie ma to docenia się to bardziej że droga bez zakrętów nie byłaby ciekawa że gdyby nie ci brzydcy nie było by pięknych że trzęsienie ziemi czasem, potrzebne by potrząsnąć ludźmi że łzy ludzi zbliżają do siebie że najnieszczęśliwsza miłość jest szczęśliwa bo do ciebie przyszła teraz już idę sobie ..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfg
mylisz się Jullliiia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dop swietnie napisane :) to prawda ale to wszystko musi miec odpowiednia obudowe, miejsce i czas wtedy bedzie i goraco w nocy i slodko w dzien :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krolowo to wszystko prawda co piszesz ale eej ma sporo racji rozumiem takie podchody i w brew obiegowej opini faceci też lubia takie zabawy, ale co jeśli te zabawy kończą się w progu sypialni? były czułe słówka, zakupy, upominki itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzień dobry!!!
👄 Dop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfg
nie, Julliiia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfg
mylisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Offboy My kobiety szybko sie uczymy, i jesli tego zasmakujemy to poznie moze byc tylko lepiej nawet na kuchennym stole :P i nie chodzi o przystawke ale danie glowne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem kobieta i tak jak pisalam na poczatku.. na kazda z nas dziala cos innego, ( na mnie to j/w pisalam ) recepte musi kazdy poszukac, nic nie jest na gotowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanka aburabiego
🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poczekaj
zaraz się zjawią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanka alfi
noooooooooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanka alfi
no to czekamy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×