Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

moniam2

ciaza blizniacza

Polecane posty

Witam Jestem w 9 tygodniu ciazy blizniaczej. Szukam chetnych kobietek do podzielenia sie doswiadczeniami i wrazeniami dotyczacych blizniat, oraz przebiegu ciazy. Serdecznie zapraszam do rozmowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem Gryzzelda, ale Wy juz jestescie mocno zakorzenione na topiku, macie swoje dzieciaczki, dobrze sie znacie. Zapewne sie do Was zwroce z pytaniami. Witam #stokrotka#. Jak Twoja ciaza, jaki to etap ? Ja jak jz pisalam jestem w 9 tygodniu. Na poczatk lekarz mowil mi, ze to ciaza jednojajowa, teraz sie z tego wycofuje. Jedno wiem napewno, dzieci maja osobne owodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam P.a.u.l.a, dziewkuje za odzew. Jak znosilas pierwsze tygodnie ciazy ? Twoje dziewczynki to jaki typ blizniaczek ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jednojajowe, wyglądaja prawie identycznie :) początku ciąży nawet dobrze bo podobno nie różni się niczym szczególnym od ciąży pojedyńczej, najgorsza jest końcówka II trymestu i do końca jak maluchy na raz kopią, jedno wbija się w żebra, drugie uciska w inna stronę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jak na razie przechodze ciaze bezobiawowo. Ale moj lekarz kreci nosem, ze pracuje i zapowiedzial mi, ze w okolicach stycznia ide na zwolnienie. A Ty pracowalas ? Byla to Twoja pierwsza ciaza ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwsza ciąża. Pracowałam na początku potem byłam na zwolnieniu w domu, Tobie też polecam, spokojnie bez stresu i do tego można już sobie wyprawdę kompletować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z ta wyprawka to wolalabym sie nie spieszyc zeby nie zapeszyc. Chociaz juz ogladalam wozki. Do ktorego tygodnia pracowalas ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do 16 tygodnia, z tym zapeszaniem to wiesz różnie, ja po bliźniaciaczkach poroniłam a wcale z wyprawką się nie śpieszyłam. Jaki wózek masz na oku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aggie Aggie
Witam, ja jestem mamą rocznych bliźniaczków i mogę się podzielić z wami doświadczeniami odnośnie wyprawki i takich tam drobiazgów. Odpowiem na każde pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie, moniam - to moja pierwsza ciąża, to będą bliźniaki dwujajowe, obecnie jestem w 17 tyg :) mam pytanie do doświadczonych mam - kiedy rozpoczęłyście kompletowanie wyprawki i jakie wózki bliźniacze polecacie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam wózek ABC desing, ale już z wózka nie koszystamy wogóle. Wyprawke od pierwszych chwil kiedy dowiedziałam się o ciąży a tak z grubsza to koło 6 miesiąca i urządzony pokoik był w 7 miesięcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zszokowani rodziceee
U nas jeden przypadek chyba na wiele, mamy dwa razy bliźniaki chłopcy mają 7 lat a dziewczynki 8 miesiecy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zszokowani rodziceee
Do pierwszym miałam zwykły wózek bliźniaczy a teraz mam ABD sesing (siedzenia jak w kolejce jeden za drugim) i jest poprostu rewelacyjny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zszokowani rodziceee
Od strony męża w rodzinie, pierwsze bliźniaczki naturalnie a potem brałam tabletki bo nie mogłam zajść w ciąże przez 5 lat i tutaj niespodzianka dwie wspaniałe córcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zszokowani rodziceee
* blizniaki a nie blizniaczki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my niestety jesteśmy ograniczeni wymiarami windy, a jeśli dobrze wyczytałam to długość tego wózka to około 140 cm? jeśli chodzi o typowe jeden obok drugiego to optymalna szerokość jaka potrzebujemy to 75 cm, tylko nie wiem czy takie są :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zszokowani rodziceee
To faktycznie nie wesolo, my mieszkamy w domu bo z czworka dzieci w bloku sobie nie wyobrazam wiec na wymiary wozka nie musialam wracac zbyt duzej uwagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kupując mieszkanie nigdy przez myśl mi nie przeszło, że będziemy mieć bliźniaki, zresztą sama ciąża jest wielka niespodzianką, bo niestety lekarz nastawiła mnie na raczej dosyć długie leczenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas jedna babka tez miala problem z winda i zdaje sie zdejomowla jedno kolko i jakos upychala wozek w srodku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aggie Aggie
Wyprawka od 6 miesiąca (bo jakbym zostawiła wszystko na ostatni gwizdek to bym chyba dostała zawału patrząc na paragony, a tak to się wszystko bezboleśnie rozłożyło na miesiące i było ok). Wózek miała Mikado Duet (bardzo podobny do Emmaljungi, ale sporo tańszy i polski), a teraz przesiedliśmy się do lżejszej parasolki Cosatto You 2. Oba mogę z czystym sercem polecić. Są to wózki typu side-by-side, a nie tandem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aggie Aggie
Nasz głęboko-spacerowy w miękkimi gondolkami nakładanymi na płasko rozłożone siedziska: http://www.wozki-mikado.pl/img/mikado-duet/gallery/020.jpg http://www.sklepdzieci.com/images/022.jpg I aktualna parasolka (nadająca się również dla noworodków): http://baby2travel.co.uk/PHOTO/Cosatto/Cosatto%20You%202%20Twin%20Eeni%20Meeni%20Pushchair.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aggie Aggie
Ruchy - mniej więcej 16-17 tydzień...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×