Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

moniam2

ciaza blizniacza

Polecane posty

jeśli ten drugi możne być dla noworodków, to ciekawa opcja :) a nie ma problemów z ewentualnym umieszczeniem nosidełek w tym wózku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyszlam do kuchni zrobic ciasto, a tu sie tak energicznie topik rozwija ! Dzieki za linki z wozkami. Na razie sie tylko rozgladam, bo to wczesny etap ciazy i caly czas sie boje, ze cos pojdzie nie tak. Zapewne to dlatego, ze jestem po in vitro, chociaz jak narazie jest wszystko w porzadk i oby tak dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zreszta glupia gula naczytalam sie w necie, ze jeden z blizniat moze sie wchlonac i mam przez to dodatkowego stracha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zreszta glupia gula naczytalam sie w necie, ze jeden z blizniat moze sie wchlonac i mam przez to dodatkowego stracha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aggie Aggie
To brytyjski wózek, a w Wlk. Bryt. są równiutkie chodniczki i alejki, więc o ile dysponujesz podobną nawierzchnią i nie rodzisz polską zimą to proszę cię uprzejmie. :) Tam wiele dzieci od urodzenia wozi się parasolkami. Ja miałam dzieci z później jesieni/początku zimy, więc na 100% nie mogłam sobie ta takie cacko pozwolić. Gdybym rodziła wiosna/lato to bym się może pokusiła. Ten duży ma szerokość stelaża 77 cm, czyli o 2 cm za dużo do waszej windy. :( Chyba żebyście jakoś po skosie wjeżdżali. Malutka parasolka ma tylko 50 cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aggie Aggie
Nie, w tej parasolce nie używa się nosidełek, tylko rozkłada oparcia (są specjalnie zaprojektowane pod kątem niemowląt) i dziecko kładzie na specjalnej miękkiej wyściółce z otoczką na główkę i śpiworkiem (wszystko jest w zestawie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niestety na równe chodniki nie mam co liczyć, termin mam na maj :) a Wasze dzieci to w którym tyg. przyszły na świat, bo mnie lekarz uprzedzał, że pewnie i tak wcześniej urodzę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aggie Aggie
Moniam, nie bój się. Może właśnie zakupy pomogłyby ci rozładować stres i zająć czymś myśli. A i przy okazji oszczędziłabyś sobie stresów z zakupami na ostatnią chwilę, bo to są nie małe pieniądze. Fakt, na części rzeczy idzie zaoszczędzić bo wystarczy po 1 sztuce na dwoje, ale łachszków trzeba mieć dwa razy tyle co dla jednego szkraba, no i oczywiście pieluch, chusteczek i innych pierdółek. Generalnie odradzam zabobonne czekanie i polecam zabawić się w pragmatyka. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już miałam dosyć tych kropeczek w nicku więc zrobiłam nowy :) więc jak coś to ta sama ja :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aggie Aggie
U nas był to 38 tydzień. Z zalecenia lekarza. Najczęściej tak właśnie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tak dopytuje o tą wyprawkę, bo to dosyć duży wydatek szczególnie przy dwójcie :) i też nie chcę zapeszyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na początku stycznia mam wizytę, to może poznam płeć i wtedy jakieś zakupy rozpoczniemy, bo teraz przed samymi świętami nie mam sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aggie Aggie
My znaliśmy płeć jakoś przed 20 tygodniem, o ile mnie pamięć nie myli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aggie Aggie
Na początku spokojnie jedno łóżeczko wystarcza. Dzieci ułożone side-by-side :P czyli jedno obok drugiego prostopadle do długości łóżeczka. Nasze dość długo dzieliły łóżeczko. Jest to właśnie jedna z podstawowych rzeczy, na których można spokojnie zaoszczędzić - przynajmniej dopóki dzieciaczki się mieszczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stokrotka co ile masz wyznaczone wizyty u lekarza ? Ja najpierw mialam co 2 tygodnie, a teraz zaszalal i pozwolil mi na 3 tygodniowa przerwe. Nastepna wizyte mam na 27 grudnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupiłam dwa bo jak jedno dziecko się chociaz lekko poruszy (nie na samym początku ale tak po kilku tygodniach) to drugie momentalnie się budzi, więc tutaj powiem że dwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bedziesz karmić? podziwiam, tak podwójnie. Ja nie karmiłam ale teraz synka mam zamiar karmić, odmieniło mi się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na samym początku lekarz wyznaczył wizytę na 2 tyg., bo nie było widać pecherzyków i było realne podejrzenie ze raczej nic z tego nie będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość da sie karmic przeciezz
Da sie karmic blixniaczki, mam core i syna teraz maja 1,5 roku i nadal karmienie od poczatku na cycu ladnie przybierali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×