Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gmaja

termometr dla noworodkow

Polecane posty

jestem na etapie kupowani rzeczy dla synka(porod w lutym). potrzeboje kupic termometr ale nie wiem jaki, bylam dzis w sklepie i tak widzialam : - na podczerwien za ponad 150zl - do ucha za 100 zl - w smoczku za 30 zl - i jakis naklejany na czolo pomozcie, jaki kupic? nie ukrywam ze wydaje 100 zl n termometr to wedlug mnie paranoja i wolalabym na cos innego przeznaczyc ta kase. Czy jest jeszcze jakis inny rodzaj termometrow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grrrrrr..........
Wyporobowalam chyba ze rodzaje ale najlepiej sprawdza sie najzwyklejszy elektron z miekka koncowka ... do mierzenia temp w pupie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grrrrrr..........
* 4 rodzaje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Termometr elektr.
jest najlepszy i najtańszy, ale NIE TRZEBA nim mierzyć temp w pupie, łatwo można wierzgającemu maluchowi cos uszkodzić. Przecież można włożyc termometr w faldkę w pachwinie i przytrzymać ta minutę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grrrrrr..........
Moja nie wierzgala :P... ale moze i racja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam już trzy termometry elektroniczne,tańsze,które wylądowały w koszu bo nie działały tak jak powinny. W końcu kupiłam taki na podczerwień za 80 zł i jest super. Pomiar w dwie sekundy,nie musisz nawet dziecka dotknąć a inwestycja na dłuuuuuuuuuuuuugi czas i dla całej rodziny a nie tylko dla dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość momomoooo
Jak dla mnie najlepszy BRAUN do mierzenia w uchu. Również miałam na podczerwień do mierzenia w uchu i na czole ,ale pomiar był niewiarygodny, a BRAUN sprawuje się znakomicie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjk

Wielu młodych rodziców staje przed problemem czy temperatura wody lub mleka jest odpowiednia. U nas idealnie sprawdził się termometr na podczerwień Non Contact. Błyskawiczny pomiar i wiemy czy woda w wannie nadaje się do kąpieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×