Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość baskawwa

"Który tydzień najbezpieczniejszy"

Polecane posty

Gość baskawwa

Witam dziewczyny, od około 6 miesięcy biorę tabletki anty.. najpierw yasminelle teraz yasmin ale mimo wszystko nie potrafię im zaufać, do tej pory kochałam się z moim partnerem w gumkach jednak ostatnio robimy to bez i jest o niebo lepiej jednak ciągle mam obawy i każdy ból brzucha czy mdłości podciągam pod ciążę.. czy przy braniu tabletek jest coś takiego jak tydzień bardziej i mniej bezpieczny, mam na myśli, że gdyby coś poszło nie tak, nie wzięłabym tabletki to zajdę z dużym prawdopodobieństwem w ciąże itd. przy okazji mam drugie pytanie, bo przy stosunku w gumce bardzo mnie obciera mimo, że używam lubrykantów durex. To jest normalny skutek używania gumek czy są jakieś fajniejsze lubrykanty? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słodziutk24
Już Ci odpowiadam ja biorę Microgynon21 od 3 lat i z tego co wiem najważniejsze są tabletki z pierwszego opakowania to one powstrzymują dojrzałość komórki jajowej,a bez niej nie masz szansy na zajście...dlatego tak ważne jest przyjmowanie pierwszych tabletek.Co nie znaczy że te nastepne są mało ważne..oczywiście jeżeli masz biegunkę,wymioty to zawsze należy pamiętac o dodatkowym zabezpieczeniu o takie sytuacje sprzyjają mniejszemu wchłanianiu się tabletki. Co do lubrykantów Ci nie pomogę boich nie używam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×