Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość solenizante

Umówiłybyście się na seks z chłopakiem z Internetu??

Polecane posty

Gość solenizante

Od razu mówię: Nie róbcie sobie o mnie opinii, np puszczalskiej itd, bo wcale taka nie jestem. Jeszcze nigdy miałam takich szalonych przygód za sobą, ale chciałabym po prostu spróbować czegoś nowego :D Wiem jednak, że może to być bardzo niebezpieczne... Kilka dni temu poznałam na czacie chłopaka, podoba mi się, a poza tym jest bardzo sympatyczny. Ja jemu też się podobam. Powiedział, że marzy o seksie ze mną i że chce się ze mną umówić, właśnie na seks:P Nigdy z nikim nie umawiałam się przez internet, a co dopiero tylko na sex spotkanie;p Poza tym wpuścić go do mojego mieszkania - niebezpieczne. Co jeśli mnie zamorduje albo przyjedzie z kilkoma kolegami i mnie zgwałcą?!;p Ale mam ochotę się z nim umówić;p Podajcie wszystkie ZA i PRZECIW :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomek028
Oczyiście ze sprobuj;)) dlaczgo nie;>? szukaj wrażeń, taka sytuacja moze sie nie powtórzy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zastanów się tylko czy potem możesz tego żałować ;) choć moim zdaniem lepiej by było jakbyście się lepiej poznali ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Umówcie się w hotelu będzie bezpieczniej. Co do samego pomysłu to ja takiej przygody nie chciałabym sobie zafundować. Ale nie oceniam bo to Twoja sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANIUCHA 29
ja tak mialam umowilam sie z chlopakiem na sex konkretnie bylo to planowane hotel sex potem sie zobaczy powiem ci tak nie zaluje ale z biegiem czasu dochodze do wnoisku ze to kurewska niebezpieczne jest spotkaj sie z nim na kawe potem drugie spotkanie na sex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEY Ja mam juz historie umawiania sie z facetami przez internet zwlaszcza ze mieszkam w szkocji wiec tutaj jest to calkiem normalne ale drobna porada - zawsze wpierw umow sie na kawe lub herbate w jakims publicznym miejscu gdzie jest dosc sporo ludzi - wyciagaj zdjecie od tej drugiej osoby przed spotkaniem - na tym pierwszym spotkaniu przyjrzyj sie twarzy chlopaka czesto zdarza sie ze intuicja ci podszepnie ze cos moze byc nie tak i jej zawsze sluchaj - to bardzo wazne - jesli zapraszasz do domu to wynajdz jakis dobry schowek na twoje cenne rzeczy wlacznie z kartami bankowymi i kasa - ustaw sobie w poblize jakie dezodoranty w razie czego na protekcje gdyby on probowal zlamac ustalenia miedzy wami lub zaczal zachowywac sie podejrzanie - hotele sa najlepsze bo maja dane osob ktore bukuja pokoje...............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem ze to moze brzmiec ostro he he ale ja dzieki takim drobnym rzeczom nigdy nie mialam problemow a od 3 lat juz umawiam sie z ludzmi bo nie chce stalego zwiazku a i roznych ludzi mozesz spotkac i czesto tych z upodobaniami jak ty ale trzeba zawsze zachowac kilka drobnych kroczkow bezpieczenstwa, ach i nigdy nie przeginaj z alkoholem w obecnosci obcej osoby to oczywiste he he - ogolnie idz na to ,zawsze dobra przygoda xxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe że obawiacie się jakiejś napaści lub kradzieży, a nie obawiacie chorób. Autorce radziłbym się zastanowić nad spotkaniem z kimś takim, dlaczego?... Otóż dlatego że to facet wyszedł z inicjatywą, a to świadczy o tym że nie będziesz jego pierwszą zaliczoną w ten sposób dziewczyną. Masz ochotę na seks lub na wejście w układ, umów się z nim kilka razy (choćby na spacer) a jak przypadnie Ci do gustu, to idź na całość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja poznałam jednego faceta na mynago i to ja wyszłam z inicjatywą takiego spotkania i jeśli mam być szczera to wcale nie żałuję tego co zrobiłam. Było fajnie, a o choroby się nie martwiłam, bo używaliśmy prezerwatyw, co uważam za naturalne w takich sytuacjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty myślisz że prezerwatywa uchroni cię przed chorobami... np. HPV. Ostatnio w mediach miałaś informacje na temat wzrostu zachorowań na raka gardła, zatok i ogólnie głowy, a wirus taki rozprzestrzenia się np. podczas seksu oralnego... co widać większość osób ignoruje całkowicie robiąc lody i minety obcym osobom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przyjedzie z kilkoma kolegami i mnie zgwałcą?! x mówiłaś, że chcesz zacząć przygody. będziesz już tak napalona, że forma ani ilość nie będą Ci robiły. baw się dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja się kiedyś umówiłam, ale wymienilśmy się zdjęciami organów nie twarzy, otwieram a tu kuzyn:O to dopiero fail:O:O:O od tej pory piszę już tylko na kafe a kochanków mam z reala:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie robi sie loda obcemu facetowi bez prezerwatywy.dla mnie to jasné jak slonce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A minetę też ci robią w prezerwatywie na języku? Robienie loda w gumce... toż to wiocha straszna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja robiłam kiedyś rimming facetowi z netu. odlot. autorko, nie miej oporów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ich mineta i ryzyko:Pjak lod to tylko w gumce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to już bym wolał aby dziewczyna zrobiła mi dobrze ręką niż miałaby robić loda w gumce... zero przyjemności, a przecież w seksie chodzi głównie o przyjemność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
az strach pomyslac jaka k***e mozesz spotkac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam korzystam często z tego typu możliwości, np. ostatnio umówiłam sie przy okazji wyjazdu służbowego z pewnym młodym i umięsnionym panem poznanym na portalu relaxu.pl I byłam bardzo zadowolona - seks był naprawde udany, a sam facet szalenie dyskretny. Nie widze w tym nic złego skoro obydwie strony wyrażaja po prostu chec milego spędzenia czasu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Elfka93 :) to może tu tez się umówisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakbym miala ochote na niezobowiazujacy seks to raczej poderwalabym kolesia na baletach niz umawiala sie z internetu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na baletach bywa rożnie tu są czasem ciekawi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ale na baletach widzisz kolesia, mozesz z nim pogadac troche, a tak z neta to chuj wie w sumie kto przyjdzie. Moze sie okazac, ze nie bedezainteresowana seksem z tym panem jednak i co w tedy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O kurcze nie zobaczylem ze to temat z 2010 roku Ale dziewczyny jak chcecie sie spotkac to postepujcie tak jak napisalem wyzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale skąd mieć pewność, że pan na baletach seksem zainteresowany? To raz, a dwa - mam 30+ lat, a poznałabym chętnie pana 20+ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja na seks tylko przez neta sie umawiam . skoro realnie mnie nie chca musze szukac desperatow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy w życiu nie umówiłabym się z obcym facetem który już na starcie marzy o seksie ze mną i jeszcze proponuje mi to wprost. Raz umówiłam się na minetkę, ale propozycja (a raczej drobna aluzja rzucona w żartach) wyszła z mojej strony i to po 2 miesiącach pisania z tym chłopakiem, a w lipcu minie 3 lata odkąd jesteśmy razem :) Seks dla przygody jest dziś cholernie ryzykowny, można coś załapać od takich typków którzy myślą tylko o jednym, można zostać zgwałconą i można zostać nagraną i zobaczyć się później w sieci :P Sama mam znajomego który chwali się że kolekcjonuje filmy ze swoich dokonań, a większość jego zdobyczy nawet nie jest tego świadoma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciekawych masz znajomych :D a serio to ze masz glupiego brata.. coz po rodzinie zostalo sama zbyt blyskotliwa nie jestes choc z ta kolekcja to bym nie szalala :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja się często umawiam na takie Spotkanko bo lubię młodych już W a auto go macam i mówię że zrobie loda a on stara się jechać jak najszybciej gdzies do lasku hihi a potem sexik bo ja nie lubię w gumce .. Jeden nie chciał to powiedzialam że podam go o g**** jeśli mnie bez nie wygzmoci. Taki był wystraszony że to zrobił. W trakcie kazalam mu dojść on że nie ja tabletki biore to ja znów że go podam no i to zrobił. Był cały roztrzesiony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jarke
Ja też spotykam się z kobietami z netu. Preferuję mężatki w swoim wieku. Znudzone mezem ,domem, szaroscią życia mające odchowane dzieci zaczynają mysleć o własnej przyjemnosci. Spotykam sie zawsze z jedną kobietą. Poznajemy sie pisząc . Jedna fotka...Decydujemy sie na seks na pierwszym spotkaniu bo szukam kobiety z bardziej odległej miejscowosci. Na kilka spotkań nigdy nie byłem rozczarowany. Słyszałem teorie ze najfajniejszych ludzi poznaje sie własnie na portalach erotycznych. Choc trafiają sie rodzynki ze masakra. Ale piszącwiadomosci bądź sms poznaje sie bardzo dobrze człowieka. Spotykałem sie z lekarką weterynari, włascicielką restauracji i dentystką. błyskotliwe urocze kobiety z duzym poczuciem humoru które wiedzą czego chcą. To zadne ku...two. To korzystanie z życia! raz sie zyje i to nie cały. Jestem z okolic gorzowa i jestem umówiony z nowo poznaną kobietą ... na pewno bedzie super. Polecam dziewczyny! Macie tez prawo czerpać przyjemnosc z zycia a takie spotkania zapewniają dyskrecję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×