Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Kochana2010

Czy przyjąć jej zaproszenie na święta?

Polecane posty

Gość Kochana2010

Witam. Mam taki mały problem. Jestem z chłopakiem ( w sumie nie wiem czy jestem bo się rozstaliśmy 2 miesiące temu ale spotykamy się od jakiegoś czasu ale bardzo rzadko, nie czuję żeby mu jakoś zależało jeszcze. ) W jego rodzinnym domu byłam już wiele wiele razy bo od 3 lat z nim się znam. Jego mama jest cudowna! Obie bardzo się lubimy. Ciągle mnie pocieszała gdy się z nim kłóciłam. Takiej teściowej ze świecą szukać . On nie odzywa się do mnie już 5 dni, nie kłóciliśmy się- po prostu mu się nie chce i pewnie ma lepsze zajęcia. Dziś jego mama do mnie zadzwoniła i spytała jak jest między nami to powiedziałam prawdę. Mówi, żebym się nie martwiła, zabierała d**e w troki i przyjeżdżała do niej na święta. Powiedziała, że jego nie będzie bo sam już to powiedział. Bardzo liczy na to, że ją odwiedzę. W domu mieszka jeszcze jego dwóch braci, i młodsza ode mnie o 5 lat siostra. Kilka domków dalej ich dalsza rodzina- ze wszystkimi mam świetny kontakt. Czy przyjąć jej zaproszenie? Głupio mi będzie jak np. okaże sie, że on nie chce ze mną być a ja tam pojadę a on zmieni zdanie i też pojedzie... Jestem z wawy a ich dom jest 200 km stąd. On tu pracuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×