Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość kaficzka

BOTI - Buty i Sklepy oraz Obsluga...

Polecane posty

Gość kaficzka

Czy ktos z Was mial problemy z butami, czy sklapami oraz obsluga w sklapach BOTI? Bo ja sie nacielam i to niezle. Kupilismy z mezem buty meskie zimowe w grudiu 2009, buty solidnie wygladaly na dobrze zrobione...niestety maz pochodzil w nich okolo 2 - 3 miesiace. Pozniej zrobilo sie cieplo wiec chodzil w innych butach. Nadszedl listopad 2010 - wyjmujemy buty i....jest popekana "skora" na wierzchu butow i zaczela sie odklajac podeszwa na piecie. No wiec, pojechalam sama do sklepu (maz nie mogl) i chce zareklamowac, ekspadeienta (kierownik danej fili) wymusiła na mnie podanie daty zauważenia uszkodzenia butów - powiedziałam, iż dokladnie nie wiem, bo to nie ja w nich chodziłam, ale opowiedzialam jak bylo. Owa ekspedientka powiedziala, ze MUSI jakas date wpisac, wiec data zostala wymyslona (co ekspedienta nie zrobila bez celu - teraz to juz wiem). Efekt jest taki, że reklamacja zostala odrzucona, bo okazalo sie, ze musza byc 2 miesiace od zauwazenie uszkodzenia ( a gwarancji daja rzekomo dwa lata? ). A owa - ta sama ekspedienta (kierownik danej fili) smiala mi sie w twarz ! przeciez wiedziala co robi !!! Przeciez te firmy robia to celowo, ze tak oszukuja klientow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×