Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 44latka

Poznałam wdowca

Polecane posty

Gość 44latka

Poznałam wdowca z 2 dzieci. Ja jestem rozwódką. Spotykamy się od pół roku. Jego żona zmarła prawie 2 lata temu. Jest nam dobrze. Dzieci Jego o mnie jeszcze oficjalnie nie wiedzą, gdyż chce ich powoli przyzwyczajać do innej kobiety w Jego zyciu. Nieoficjalnie widzą jak Tata wychodzi wieczorami, jak pisuje smsy, jak rozmawiamy itp. Mnie nie spieszy się z poznawaniem dzieci i chyba na rękę mi, że jeszcze to nie nastąpiło. Sama muszę przyzwyczaić się do sytaucji mężczyzny w moim zyciu i chcę Go dobrze poznać w różnych sytuacjach. Chciałabym porozmawiać z Wami o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leon z działek
A Ty masz dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 44latka
tak, mam córkę i Ona Go poznała. Zdarzyło sie to przypadkiem i chyba dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leon z działek
I jakie jest nastawienie? Ale "czai" że to może być coś więcej niż znajomość"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 44latka
To jest coś więcej niż zwykła znjomość, traktuje to bardzo poważnie a ja też do Niego przekonuję się. W sumie to ta znajomośc bardzo mnie zaskoczyła. Przez te pół roku mnóstwo opowiadamy o sobie, bylismy też w rónych sytaucjach - wiec już trochę o sobie wiemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leon z działek
Mnie chodziło o to czy córka wie że to coś więcej i jak na to reaguje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gertruda15
Wie i bardzo lubi Go. Jak przychodzi do mojego domu, to zasiada z nami i rozmawiamy. Czuje się dobrze w Jego towarzystwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 44 latka
Moja córka wiedziała to wczesniej bo powiedziałam Jej, ze z kimś spotykam się. Przecież to trwa pół roku, więc to nie da się ukryć. Bardzo dobrze dogadują się ze sobą i lubią rozmawiać. Znają się dopiero od miesiąca, więc nie wiem jak będzie póxniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwariowalyscie czy co?
juz tyle topikow o tych wdpwcach -nie ma innych tematow? wejdz sobie na ktorys i poczytaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Płacący
"Bardzo dobrze dogadują się ze sobą i lubią rozmawiać. " Czy na każdą wizytę przynosi: -czekoladę -lody -kilo kiełbasy - inne Czy na każdej wizycie: - kipi energią - tryska humorem - zna na wszystko odpowiedź i radę - etc ?? "Znają się dopiero od miesiąca, więc nie wiem jak będzie póxniej." Później będzie normalnie. Jak zawsze w relacjach dziecko - przydupas*. Lub przydupas-dziecko*. *To (wbrew pozorom) nie to samo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 44latka
no i własnie chciałam przeczytać takie komentarze :) Tu dużo nienormalnych i skrzywionych ludzi. Dobrze, że w życiu nie mam takich smutasów :) Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leon z działek
To że córka się dogaduje to już połowa sukcesu. W drugą stronę też będzie dobrze. Zobaczysz. Powoli. Nic na siłę. Mogą być problemy z jego dziećmi natury finansowo-majątkowej, ale wszystko da się jakoś ułożyć. Ważne aby On definitywnie zamknął poprzedni rozdział swojego życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gertruda15
Leon, On już nie zyje już śmiercią zony. Oczywiście to naturalne, że będzie o Niej pamiętał. Ja nie czuję się jakby Ona była koło nas. On przygotowuje dzieci do tego, że w Jego życiu ktoś jest bo też, taka prawda, dla dzieci matka jest jedna a ja nie chcę zając miejsca Ich matki. Te dzieci mają 18 i 19 lat, wieć nie potrzbują "obcej matki". Jesli chodzi o finanse, to jesli kiedys uznamy, ze chcemy zamieszkac razem, wtedy mogą zacząć się te problemy ale jeszcze nie rozmwiamy na ten temat. Teraz znamy siepół roku, kazde ma swoje życie ale też mamy wspólne chwile i tak jest dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestes Gertruda czy 44 latka
?????? Zdecyduj się na któryś nick bo zaczynam sie gubić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no chyba ona
sama nie wie kim kim jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość exacum
Ty masz za każdym razem inny nick, wieć co się czepiasz tamtego? Moze sma robisz taką borutę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do exacum
boruta to bajkowy diabeł, robi się PORUTĘ . Niedouczona 44 latko lub gertrudo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość exacum
to reklamacje do Politechniki :) Tak mnie tam niedouczyli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do exacum
Inteligentny człowiek "doucza" się sam , przez całe zycie. Uczelnia ma za zadanie nauczyć wiedzy zwiazanej z kierunkiem studiów.. Twoje wytłumaczenie jest głupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość exacum
bo widzisz, ja jestem głupia i zazdroszczę Twojej mądrości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do exacum
ej kobieto, 44latko, gertrudo czy jak Ci tam... I tak wiadomo, ze jesteś najmądrzejsza :P przynajmniej w swoim mniemaniu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość exacum
ja nie ejstem Gertruda ani 44latką. Padam na kolana przed Twoją eryducją :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do exacum
padaj na kolana przed swoim facetem, zawsze to jakies urozmaicenie w seksie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO GERTRUDY
maja 18- 19 lat? oj poczekaj kobieto dadza tobie jeszcze popalic , dadza,.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×