Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zabooolll

cenne uwagi "PEDZLE DO MAKIJAZU"

Polecane posty

Gość zabooolll

Prosze o rade chce kupic pedzle do makijazu,ale nie wiem na co zwracac uwage.. Ceny, zestawy i rodzeje pedzlis a rozne prosze o rade!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ponoć dobre są z rossmana
sporo osób poleca te pędzle i o wiele tańsze niż np z sephory ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabooolll
oooo musze sprawdzic Widze rozne pedzle nawet z wlosia wiewiorki,ale moze ktos ma pojecie z czego sa najlepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabooolll
Tap Madl ok dzieki :) Jeszcze jedno pytanie czy potzrebne jest az 25pedzli Jakie pedzle sa najwazniejsze??? na jakie zestawy zwrocic uwage

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracowalam kiedys
dla kobiety w Stanach ktora byla makijazystka gwiazd.jezdzila z nimi w trasy koncertowe i nie klamie.Sprzatalam u niej :) Ona mi powiedziala ze najlepsze pedzle ktorych zawsze uzywa sa z firmy mac. http://www.maccosmetics.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
25 pędzli bzdura i tak się wszystkimi nie będziesz malować.Poza tym trzeba też umieć się samemu pomalować, a uwierz nie każdy potrafi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabooolll
wlasnie sie zastanawialm nad firma MAC sa drogie,ale moze wlasnie dlatego, ze sa dobre:)Mam kilka kosmetykow z firmy MAC i uwazam, ze sa swietne jesli chodzi o trwalossc Tez tak mysle, ze 25 pedzli to przegiecie DZIEKUJE ZA CENNE UWAGI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mac mogą być dobre ja uwielbiam pigmenty maca.Pędzle mam 3 estee laudera z naturalnego włosia,są bardzo dobre i ważne żeby te włoski nie wychodziły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracowalam kiedys
no co ty 25 pedzli to naprawde przesada.jak juz cos to dla profesjonalistow ok.Ja osobiscie mam pedzle tylko z mac i sa super.Ona mowila ze wlasnie tymi kosmetykami malowala swoich klientow i napewno sa dobre bo dostawala za to ogromna kase wiec nie mogal uzywac badziewi.Mysle tez ze w dobre podstawowe pedzle warto zainwestowac bo starcza na lata i cieszy samo to ze masz cos pozadnego w kosmetyczce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabooolll
wlasnie sie zastanawialm nad firma MAC sa drogie,ale moze wlasnie dlatego, ze sa dobre:)Mam kilka kosmetykow z firmy MAC i uwazam, ze sa swietne jesli chodzi o trwalossc Tez tak mysle, ze 25 pedzli to przegiecie DZIEKUJE ZA CENNE UWAGI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgtrfsd
kup pedzle ze sztucznego wlosia, naturalne moze uczulac. proponuje te z everyday minerals, sama uzywam i jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabooolll
Dokladnie juz znalazlam :) nawet sa tansze niz w Polsce :) na poczatek kupie sobie zestaw 7 :) a potem zawsze mozna powiekszyc zestaw :) Firma MAC uwazam, ze ejst naprawde godna polecenia dlatego dziekuje za rade teraz bede wiedziec na co zwrocic uwage :) Ja narazie bede sie uczyc malowac potem moze cos sie dalej rozwinie puki co chce narazie podstawy opanowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracowalam kiedys
nie ma sprawy :) akurat sie trafil Twoj temat wiec napisalam.Ja przed praca u niej nawet nie mialam pojecia ze taka firma istnieje hehe:)Powodzenia przy malowaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabooolll
ja tez pzrez przypadek kiedys trafilam na ta firme nawet nie wiedzialam, ze ta sa swietmne kosmetyki :) Wpierw mialam kredke potem cenie sypkie no a potem zaczelam szukac informacji i okazalo sie, ze jest to dobra firma :) Pedzle juz wybralam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gerbilka
Ja używam pędzli ecotools (mniejsze - do cieni) oraz Artdeco (do podkładu, różu pudru). Są bardzo dobrej jakości, nie niszczą się przy codziennym stosowaniu, starannie wykonane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allallla
ja polecam pedzle ze sztucznego wlosia np z pixie albo everyday mienrals- mam od kilku lat i sa jak nowe pedzle dobiera sie pod katem uzytecznosci pedzel do sypkich podkladow, do rozu, do podkladu plynnego, do modelowania, do pudru,primera,korektora no i tak ze 3,4 do cieni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żeby kupić dobre jakościowo pędzle trzeba zwrócić uwagę na to jak są wykonane. Trzy trzonek dobrze się trzyma i klej nie wylewa się spod skuwki. Trzeba sprawdzić też włosie, czy jest odpowiednio miękkie, bo nie ma nic gorszego niż twarda szczota, zamiast pędzli do makijażu. Ja bardzo lubię pędzle z Pierre Rene. Są świetnie wykonane i bardzo miękkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michalinaaaaaaaaaa
Jeżeli chodzi o pędzle do makijażu to mało która dziewczyna zdaję sobie z tego sprawę, ale używanie brudnych i zużytych pędzli do makijażu może spowodować wypryski, trądzik, zmiany skórne, zatkane pory czy nawet infekcj***akteryjne. Od siebie mogę polecić ci wartościowy artykuł https://www.ezebra.pl/pl/blog/jak-i-czym-myc-pedzle-do-makijazu-1528197056.html . Z artykułu tego dowiesz się jak w odpowiedni sposób zadbać o pędzle i uniknąć powyżej opisanych efektów ubocznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Długo szukałam dobrego pędzla do podkładu mineralnego. Zdecydowałam się na pędzel z eshopannabelle. Jest bardzo dobrze wykonany i mimo ciągłego mycia wygląda praktycznie jak nowy https://www.eshopannabelle.com/pl/akcesoria-do-makijazu/291-pedzel-do-podkladu-short-top.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×