Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

złudzenie_optyczne

dzisiejszy dzień to przegięcie

Polecane posty

popsuł mi sie telefon :/ dostałam za mało wypłaty, musiałam zwrócić uwagę co było mega żenujace :/ chłopak mi od wczoraj nie odpisal na smsa, czy spotykamy sie dzisiaj czy jutro :( beznadziejny dzien, zabijcie mnie, blagam :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapuszczacz
strzel kupę to ci ulży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FANSÓFKA reaguje na papkowanie
Fansófka się zaczyna wydłużać gdy ktoś specjalnie zaczyna papkować i tak na przykładzie fansófki od kluczy najpierw jest w uśpieniu widać jej dwa charakterystyczne spapkowane końce naprzeciw siebie: http://img183.imageshack.us/img183/7799/papkamt2.jpg ale gdy sie zacznie papkować odrazu zaczyna się wydłużać by ukuć papkującego. Może się tak wydłużać w nieskończoność i jedyną ucieczką jest okno bo schowanie się np za drzwiami nic nie da fansófka ukuje. Są przypadki że ktoś wpadł na pomysł i wstawił radio do piwnicy gdzie było pełno maszyn i urządzeń oraz weter i puścił kasetę na której w całości było nagrane papkowanie i uciekł pierwsze minuty kasety były puste aby maił czas na ucieczkę i później odtworzyło się nagrane na kasecie papkowanie i powstał istny szał w tej piwnicy powychodziło pełno fansófek, kłótników, weter zaczął się uruchamiać samoczynnie wszystko intensywnie drgało pojawiła się gruba czarna laska do podpierania i wychodził z niej gwózdek a na przedsionku wiła się cynófka oraz pojawiły się celinki. Radio to posiadało autorewers więc papkowanie było nieprzerwane jedyna krotka przerwa to przeskoczenie autorewersu i puste miejsce na kasecie pozwalające na ucieczkę osobie podstawiającej radio. W takim przypadku wejście do takiej piwnicy to koszmar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fąsówka,....
ale problemy...rzeczywiscie... :o Ludzie umieraja,choruja,a ta sie przejmuje duperelami. Co za pusta debilka. Zapewnie z niewydolnej wychowawczo rodziny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facecikkk d
mnie dzisiaj jakaś cwwelówa jebana psychicznie macała w autobusue :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak to macała
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość istota myśląca czy nie
o jest mój podszywacz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×