Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
juliettta8787

Jak zdobyć MIŁOŚĆ Z PRZYSTANKU?

Polecane posty

W poniedziałki, niestety tylko w poniedzialki spotykam na przystanku szkolnym fajnego chłopaka. Nie znamy się, on chodzi do innej szkoły, jednak bardzo blisko mojej. Kiedy pierwszy raz go zobaczyłam pomyślałam, że "fajny" ;D Ale nic wiecej, bo myslalam, ze nie zwroci na mnie uwagi. Jednak później znowu jechalam z nim autobusem i zaczął na mnie spoglądać - pomyślałam sobie, ze pewnie tak niechcący. Ale później kolejnym i jeszcze kolejnym itd. razem zarzucał swoim boskim spojrzeniem i to może nawet nie krótki spojrzenie, ale wręcz gapienie się momentami na mnie. Trochę mnie to onieśmiela i nie potrafie sie na niego spojrzec i usmiechnac, gdy widze katem oka jego wzrok na sobie. Często też staje obok mnie w autobusie.Odrazu wyjaśniam: Nie mówie, ze sie we mnie zakochal ! ale może jakies chocby male zainteresowanie w nim wzbudzilam ;)) wszystko fajnie, ale nie wiem co zrobic, zeby nastąpił jakiś progres? Nie umiem do neigo zagadac. znalazłam go na portalach spolecznosciowych : nk, fb, ale nie chce tak nawiazywac kontaktu, a boje sie, ze tylko w ten sposob moge cos zdzialac. Co radzicie? Nie moge przestać o nim myśleć ! ;O oczywiscie on podoba mis ie wizualnie, nei znam go, ale nie ukrywam, ze bardzo chcialabym poznac ;-]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×