Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mama małej leniwicy

czy termometry elektr.zawyżają temperature??? odp!

Polecane posty

Gość sylkaklimek
Doceniłam ostatnio jak wygodny jest zdalny pomiar jak mi się synek pochorował, tym razem mierzyłam Baby Temp a nie starym dotykowym i zajęło to jakieś sto razy krucej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze mierzy Classic trochę się bałam, że analogowy to będzie pół godziny gorączkę sprawdzał ale nie jest tak źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajny czytelny wyświetlacz jest w Baby Temp, a akurat w tych cyfrowych termometrach często mikro ekraniki są dużym problemem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Geratherm ma fajny termometr nonContact, porządna obudowa, wyświetlacz z ładną czytelną prezentacją, polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowałam się na niemiecki nonContact i jak na razie nie żałuję, super wygodny i błyskawiczny pomiar, podczerwień łapie kontakt od razu bez „namyślania się”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Baby Temp używam i powiem że jestem pozytywnie zaskoczona tym jak szybko tu podczerwień zbiera, nie stoi się nad człowiekiem i nie wyczekuje długich minut aż załapie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bezdotykowe są najlepsze zwłaszcza przy niemowlakach. My używamy BabyTemp i nie wyobrażam sobie żebyśmy mieli u córki klasycznie tradycyjnie sprawdzać temp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie na BabyTemp namówiła w sumie żona i dobrze że się dałem przekonać. Wcześniej mieliśmy zwykły elektroniczny ale jednak bezdotykowo mierzy się dużo lepiej i dużo bezpieczniej z punktu widzenia dziecka. A akurat mamy dwóch urwisów którzy przy normalnym badaniu gorączki nie potrafią usiedzieć cierpliwie ani minuty....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie zamawialiście ten termometr baby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adam
Dnia 18.10.2018 o 17:32, Gość gość napisał:

Mnie na BabyTemp namówiła w sumie żona i dobrze że się dałem przekonać. Wcześniej mieliśmy zwykły elektroniczny ale jednak bezdotykowo mierzy się dużo lepiej i dużo bezpieczniej z punktu widzenia dziecka. A akurat mamy dwóch urwisów którzy przy normalnym badaniu gorączki nie potrafią usiedzieć cierpliwie ani minuty....

Tez polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×