Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wizyta u dentysty

jak czesto chodizcie z waszymi dziecmi do stomatologa?

Polecane posty

Gość gość
Ja uwazam ze czasami rzeczywiście jest lepiej wydac troszke więcej pieniędzy i zdecydowac sie na dobrą Klinike niz nawet leczyć swoje zęby na NFZ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My akurat mamy świetną panią stomatolog w LuxMed i to własnie najczesciej tutaj chodzimy na wizyty. Ma swietne podejscie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest też taki plus za to ze mozna spokojnie korzystać z takich usług jak stomatolog. Ja bardzo sobie cienie LuxMed i polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cos w tym LuxMedzie slabo z pacjentami ze musicie sie w tak denny sposób reklamowac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tutaj też mozecie własnie skorzystać z profesjonalnej usługi stomatologicznej. Naprawdę polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobietki a powiedzcie kiedy najlepiej pójść na pierwszą wizytę z dzieckiem w ogóle? Synek ma 19 miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
juz powinnas isc na wizyte. Niech maluch sie oswaja z gabinetem. Nie tyle co dentysta zajrzy do buzi ale pokaze misie,zabawki, opowie o zabkach np krokodyla (i zaprezentuje). my chodzimy co 3 miesiace na kontrole plus w miedzyczasie jak cos sie dzieje. A dzieje sie czasem sporo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To prawda LuxMed jest ok. Powiem Wam tez ze wielu moich znajomych korzysta z usług stomatologicznych i naprawde są bardzo zadowoleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walerka99

Ja uważam ze w sumie warto miec taki pakiet jak w LuxMed i tutaj korzystac z uslug stomatologicznych i nie tylko. To sie na pewno opłaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×