Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jani211

Wredna koleżanka

Polecane posty

Gość jani211

Korzystając z komputera koleżanki zostałam zszokowana znajdując swoje zdjęcia i film ze mną w negliżu roli głównej o którym nie miałam pojęcia (na szczęście do ża bez tważy i nie rozesłała go dalej). Po dacie doszłam, że musiała to nakręcić po imprezie na której dostałam od niej drinka po którym urwał mi się film. Jak już ochłonęłam i wypłakałam się powzięłam, że się odegram w odpowiedni sposób na niej, ale jako, że mieszkamy razem i mamy wspólnych znajomych, żeby nie robić rozgłosu sprawie nie powiem jej o niczym. Długo myślałam nad dotkliwym rewanżem, aż wpadłam na to, że skoro koleżanka ma tendencje do przybieranie wagi na brzuchu to jej w tym pomogę i też jej zrobię jakieś zdjęcia. Kupiłam środki na apetyt i wzrost wagi i po kryjomu dodaję jej do napojów przy każdej okazji oraz czasem nasenne by spała po jedzeniu. Zastosowałam też taki plan - zawsze pełno słodyczy i nie zdrowego jedzenia w jej otoczeniu - zwiększać kaloryczność tego co je np. wstrzykuję tłuszcz do jej bułek, jajecznica na potrójnym maśle itp. - podawać jedzenie na wielkich talerzach i zawsze proponować dokładki - mieszać, usuwać część papierków i opakowań po tym co zjada by straciła rachubę ile zjada - a sama jeść na mniejszych wizualnie bardziej zapełnionych i bardzo powoli - długo, by nie nabierała podejrzeń ponad to - nie dać jej odczuć, jak bardzo przybiera na wadze: - komplementować że staję się bardziej kobieca, że to dobrze, że rosną jej biodra i biust - przekręcać wagę co kilka dni, by nie zorientowała się jak bardzo przybiera na wadze ..i cierpliwość Miałam obawy, ale plan chwycił lepiej niż myślałam. Pomogło też to, że nie dawno złamała nogę i dużo leżała w piżamie lub luźnych dresach i nie przeglądała się w lustrze, a dzięki mojemu wzmacnianiu jej apetytu oraz pewnie z nudów jadła bez opamiętania co jej przyniosłam i dużo spała. Dała się przekonać, że teraz musi się dobrze odżywiać, a schudnie na wiosnę Wymyśliłam też jak zrobić jej fotkę - ma w pokoju kamerkę, ale nie wie, że działa ona po sieci przez router i można ją kontrolować z innego komputera również ..kilka fotek kamerką w jej pokoju, gdy się przebierała http://picasaweb.google.com/111947224121520993520/BiednaLidka# Czy bardzo przytyła? Nie bardzo to widać, gdy zakryje brzuch, bo głownie w niego idą wszystkie kg, dalatego myslę, że dobrze by jeszcze jej go trochę wzdęło, by nie mogła go ukryć pod ubraniem. Czym ją tuczyć poza piwem by jej brzuch stał się jeszcze bardziej sterczący? Nie chcę jej rujnować zdrowia - w końcu dziewczyna schudnie i po sprawie, ale pomęczy się przy tym, a ja będę miała jej "opasłe" zdjęcia jako kartę przetargową jeżeli gdzieś ukrywa moje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobre!!!! super
pomysl:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baba_Jaga___
A potem się obudziłam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majucha
buaaaaaaaahaha niezla sciema z tym ale przyznaje ze sie usmialam z tego "artykulu" , z tych zdjec i komentarzy pod nimi!! dobre ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×