Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Nowak.S

DONOSY

Polecane posty

Gość Nowak.S

Panowie czytam te obrzydliwe donosy obrażanie sie nawzajem mam wrażenie, że pracuje z psycholami. Sprawy osobiste pana Lewandowskiego są jego sprawami,temat -wendlin zastanów sie co piszesz. Co do błazna jak ktoś nazwał pana Busa ,dajcie temu człowiekowi spokuj.Panowie czym się tak wykazaliście w pracy, że macie prawo kogoś obrażać.Mam prawo w ten sposób pisać, ponieważ jestem dobry w tym co robie. Mam gdzieś to czy mie ktoś doceni ,takie jest życie . To jest kapitalizm, firma jest prywatna i tak musi być. Posiadacie licencje -powinniście wiedzeć, że oskarżanie bez podstaw to już dno moralne. Wszyscy panowie, wnioskuje z Waszych wypowiedzi, że chcielibyście być dyrektorami ale Wam idzie ciężko nawet w tym co robicie i taka jest prawda. Mój postulat dla kierownictwa doceńcie pracowników którzy pare lat pracują na obiektch, w konwojach w interwecji, niech robią dobrą robotę dla firmy . Firme reprezentuje pracownik jest to pierwszy kontakt z odbiorcą naszej usługi jak ocenią naszą pracę tak opisują firme i to musi być zrozumiałe na kierownictwa. Nie chce tu nikogo bronić ale donosów nie cierpie masz problem to wal do osoby zainteresowanej a nie podpierdalaj..... ! ŻYCZĘ WSZYSTKIM WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO ORAZ WESOŁYCH ŚWIĄT bOŻEGO nARODZENIA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×