Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ANNNANNNA

PROBLEMY Z SZUKANIEM PRACY/NIEUCZCIWI PRACODAWCY

Polecane posty

Gość ANNNANNNA

Zastanawia mnie cos: czy firma ktora podaje oferte pracy do Urzedu Pracy dostaje z tego jakis profit? Mam wrazenie ze mimo ze firmy oglaszaja ze maja miejsce pracy potem to zatrudniaja swojego - wiec po co oglaszac sie i robic nadzieje innym ludziom??? Bylam na kilku rozmowach, w przypadku dwoch ostatnich spelanialam wszelkie warunki, mam zagraniczne kursy, wyzsze wyksztalcenie .. tydzien temu bylam na rozmowie,ogloszenie znikło wczesniej z listy na stronie Up, minelo kilka dni, ja narazie nie dostalam odpowiedzi a ogloszenie pojawilo sie znowu.. czyli szukaja kogos innego CZEGO/KOGO ONI SZUKAJA???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bilik
nie warto szukać w urzędzie pracy. niestety bardzo prawdopodobne, że pracę dostają tam ludzie, którzy są znajomymi znajomych. sama szukałam pracy przez internet i trafiłam przypadkiem na www.praca.eniro.pl/blog i teraz od pół roku pracuję w tej firmie. teraz to internet jest najlepszym narzędziem poszukiwania pracy. do tego nie martwisz się, że nie udało ci się znaleźć pracy. bo widać wyraźnie, że w urzędach pracy dużo zależy od argumentów pozamerytorycznych... a jak ja startowałam do firmy, gdze teraz jestem to pytali o doświadczenie, wiedzę i umiejętności, więc gdyby mnie nie przyjęli to wiedziałabym czego mi brakowało. a w twoim przypadku nie masz nawet jasnej informacji co było nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×