Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Monikanormalna

Zdrada

Polecane posty

Gość Olo Bolo
TO TYPOWA KU.RWA OSIEDLOWA - WYCHOWANA Z KU,TASAMI CALEGO OSIEDLA W USTACH WIEC TERAZ NIE WIDZI INNEJ MOZLIWOSCI JAK OBCIAGANIE INNYM BO PRZYZWYCZAILA SIE DO DOJENIA CHU.JOW :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wołanie na puszczy
Nie przejmuj sie wyzwiskami to normalna internetowa "odwaga". Najczęściej to prowokacje, albo zazdrość, bo tacy faceci nigdy Cię nie będą mieli. A kobiety? Ciekawe co robią tu na forum erotycznym - może ewangelizują ? Nie zauważyłęm. Czy czegoś szukają ? Cnotki? Niech pamiętają, że grzeszy się myślą, mową, uczynkiem i zaniedbaniem. tak więc i pobytem tutaj. Więc może ci rzucający obelgami sami jeszcze nie mają odwagi przyznać się przed sobą czego tu szukają? Ja nie wiem co jest normą, więc odpowiedź kto jest normalny a kto nie pozostawiam kademu z osobna. Czy normą jest to że ludzie nie są dobrani sexualnie i potrzeby jednego z partnerów z większe od drugiego i ktoś jest stale niezaspokojony? Czy normą ma byćten stan? Czy normą jest ta ilość rozwodów wśród młodych ludzi? Czy może normą są udane i trwające całe życie związki, w których sex też jest dla obu stron udany? A może zdrada to norma? Ciekawy byłbym solidnych statystyk. Czy więc zdradzać czy żyć w niezaspokojeniu.... ja nie będę nikogo oceniał, choć oczywiście to co robisz jest dość ryzykowne, bo mała wpadka i możesz to małżeństwo rozbić. Z drugie strony, pozostając niezaspokojona, mając ciągłe pretensje, też to małżeństwo stawiasz pod znakiem zapytania, on zresztąteż - przez zaniedbanie. Dla mnie zresztą definicja zdrady ograniczająca się do sexu (czytaj: stosunku) jest bez sensu. Zdrada jest w głowie, a nie między nogami. A jak się ktoś zakocha,a sexu nie miał i to nie jest to zdrada? dla mnie jest, bo takiej osoby już mentalnie w związku nie ma. A namiętny pocałunek? Więc może lepiej czasem siębzyknąć dla bzyknięcia niż odpłynąć emocjonalnie... A co do ocen ludzie... więcej pokory i szacunku. Kto jest bez grzechu niech pierwszy rzuci kamieniem... No i bezgrzeszni na forum erotycznym właśnie rzucają. Nie przejmuj się i uważaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadka nie jest powodem do wychodzenia za maż. Teraz to co robisz nie jest normalne i zycze ci aby sie maz dowiedzial o tym jak sie kurrwisz. Bez pozdrowien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×