Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Trend

Tabletki antykoncepcyjne

Polecane posty

Gość Trend

Witam, mam pewne pytanie.Chciałabym zacząć stosować tabletki antykoncepcyjne, lecz zanim wybiorę się do lekarza chciałam zapytać czy zażywanie tych tabletek ma wpływ na późniejsze kłopoty z zajściem w ciążę? Słyszałam, że po odstawieniu tabletek bardzo dużo kobiet ma z tym problemy. Dziękuję za odpowiedzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmućka
Nie ma sie co bać, serio. Ja zaszłam nawet podczas brania tabletek, urodziłam trojaczki, nie ma się czego bać, serio, serio...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zmęczona Perw
Jedne mają problemy, inne nie. Wydaje mi się, że w wielu przypadkach i tak by miały problemy, ale zawsze można zwalić na tabletki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trend
Dziękuję bardzo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najpierw nikt nie sprawdza, czy jest plodny, tylko zabezpiecza sie przed niechciana ciaza. A pozniej, gdy przychodzi czas na dziecko i okazuje sie, ze jest juz nieco za pozno, albo partner ma problem z plodnoscia, to wszystko od razu jest wina pigulek... :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeee
dokładnie koci pazurek.ja brałam po odstawieniu lekarz nawet powiedzial,żeby nie próbować przypadkiem w ciągu 1 cyklu odrazu bo może być naprawdę podwójnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pigulki wstrzymuja owulacje. Powrot do naturalnego toku po odstawieniu anykoncepcji nie musi wygladac wzorcowo. Tzn.nie kazda kobieta zaraz "wyprodukuje"jajeczko, za to inna moze miec ich kilka;) unormowanie cyklu moze trwac nawet kilka miesiecy. Tak przynajmniej mowia lekarze. A blizniaki, czy trojaczki...hm, moze to nie jest takie zle? Za jednym bolem (okres ciazy, porod, powrot do formy) ladna pareczka? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trend
Czamu nie, zawsze chciałam mieć bliźniaki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×