Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ratatata niewazne

alimenty z funduszu...

Polecane posty

Gość ratatata niewazne

witam! dostaję alimenty na dziecko z funduszu z mopsu jak wiadomo 500 zł zas szanowny tatus ma zasądzone 650.ale oczywiscie nie placi,ukrywa sie w innym kraju i dostaję poki co z mopsu.zastanawiam się czy to się tatusiom oplaca? takie ukrywanie sie przed obowiazkami,nie wstyd im przed rodzina,ich matką,ktora chyba wszyscy faceci uwazają an najwazniejszą kobiete w ich zyciu(przynajmniej moj były tak uwazał). nie byla to typowa wpadka,kochalismy się,bylismy ze sobą rok,opiekował się mna przez całą ciaze,mielismy wspolne plany ale jak się dzidzius urodził to sie nagle odwidzialo.niewazne! nie musi byc ze mną jak nie kocha-jego sprawa,nie ebde wnikac ani nikogo zmuszac.mogłby się tylko chociaz zainteresowac od czasu do czasu dzieckiem,czy nie choruje itd.no i to uchylanie się.facet pracuje (chyba?),i predzej czy pozniej go przeciez znajdą a wtedy bedzie cienko spiewał bo nazbieralo się juz ok.ponad 8 tys. no chyba ze nie pracuje i się ukrywa ale czy to mu się oplaca? stac się "poszukiwanym", jak zwierzę,uciekac,być czlowiekiem-widmo? nie rozumiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość camerun
najpierw sie ruchamy, a potem wyciągamy rękę po kasę? ladacznica...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lopae
spadaj łachmyto... dorabiaj sobie na dworcu, bo przecież umiesz dupy nadstawiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i co z wiazku z tym
ty myslsiz ze twoj facet jedyny jest taki ? Ja znam przypadki co po 26 lat sie juz migaja od alimentow ... i co panstwo gowno robi ;/ pracuja na czarno, wiec teoretycznie nia maja kasy. Do wiezienia sie ich nie wsadzi bo by chyba sie nagle przepelnily :D ja bym atakowala dziadkow o alimenty ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fafinette
pod latarnię dajko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i co z wiazku z tym
tak się akurat złozyło, że orgazm miałam w chwili gdy pasikonik usiadł mi na łechtaczce, po czym odwrócił się do mnie i serdecznie się usmiechnął. Do dziś mam ciarki przechodzące po plecach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ratatata niewazne
do i co z wiazku z tym myslalam o tym,zeby babcię podac (dziadek juz nie zyje).ale jeszcze się ztym wstrzymuję,bo w sumie niedoszła tesciowa nic nie winna.tylko t ak zazwyczaj bywa ze jak się podaje mamusię bo synus się uchyla albo ukrywa to od razu pieniazki się znaj dują bo zaden facet nie pozwoliłby zeby na jego matce ciążył ten obowiazek. a co do tych jakże "męskich" wpisów to juz pisalam-bylismy ze sobą jak kazdy normalny zwiazek,to bnie bylo tak ze "dałam dupy a teraz wyciągam rękę",dziecko poczęliśmy swiadomie a nie przypadkowo,poza tym z tego co się orientuję w naszym prawie cywilnym to obowiazek utrzymania dziecka mają obydwoje rodzice a nie tylko matka a zresztą wiem ze i tak to nic nie da bo zniecierpliwiony ,płacący i inne podobne przypadki słynne juz tu na babskim forum;) sa niereformowalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obronca babc
jak doopy dawalas to niedoszla tesciowa tam byla kurwiszonie? Teraz targac kase chcesz od starszej pani bo ci sie dzidziusia zachcialo. Do roboty zdziro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama mama siedzi w ciepłym :)
do obronca babc-takie zwariowane prawo-skoro babcia wychowała gnoja który brał udział w poczęciu dziecka a tenże gnój nie płaci na swoje dziecko to do płacenia na nie w pierwszym rzędzie "stoi" matka ojca czyli babcia to są skutki wychowania chwastów-nie sztuka urodzić a sztuką jest wychować informacja do tych pojebów szczekających i "kąsających" samotne matki opisana wyżej sytuacja gdzie matka chwasta będzie zmuszona do płacenia alimentów na swojego wnuka niech będzie dla was ostrzeżeniem-szkoda waszych matek ale cóż zapewne one was tylko urodziły i miały głęboko w doopie co z was wyrośnie!!! skoro wy jesteście dziećmi tych matek-szanujecie je, kochacie to zapewne nie pozwolicie aby te wasze matki żyły w skrajnej nędzy i w końcu zaczniecie płacić na swoje dziec, wtedy wasze matki nie będą musiały płacić na wasze dzieci czyli na swoje wnuki wierze w was darmozjady,jebaki,chamy,prostacy,debile,półgłupki że jak wasi rodzice zostaną przez matki waszych dzieci skrzywdzeni ruszy was sumienie i znajdziecie w końcu kasę na wasze pociechy musicie wiedzieć,że to samo może was spotkać-mimo że uciekacie od płacenia alimentów na wasze dzieci i jakoś się to wam udaje niekoniecznie może wam się to udawać kiedy małżonkowie waszych dzieci pozwą was o alimenty na wasze wnuki-koło się nareszcie zamknie-nie zdziwiłabym się wcale gdyby wasze dziecko ugadało się ze swoim partnerem i celowo nie płaciło alimentów by z was trolle ściągać te należności :)))) póki co prostackie nasienia zrozumcie jedno - samotne matki mają na celu wychować swoje dzieci na porządnych obywateli by w przyszłości te dzieci nie były w niczym podobne do was-by były odpowiedzialne i same płaciły za swoje błędy na to by wychowywać potrzebny jest nie tylko czas ale i pieniądze na życie-więc logiczne jest,że skoro one wychowują wy palanty musicie je***ć by płacić taka jest niestety sprawiedliwość-jedno chara by drugie mogło poświęcić swój czas :)))) póki co ja idę nakarmić i poczytać bajeczkę swojemu dziecku a ojciec mojego dziecka (no cóż) pewnie siedzi w zimnym autobusie i dojeżdża już do zakładu pracy-musi mu być niemiernie ciężko tak zimno na dworze....no ale skoro ja dawałam doopy a on z tego skorzystał.... pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ratatata niewazne
sama mama siedzi w ciepłym :) o rety brawo za te słowa!! a mnie naprawde dziwi ze ci szlachetni tatusiowie ukrywają się,uchylają ale do czasu... dziwi mnie ze sami sobie zycie niszczą,byc moze w przyszłosci beda mieli kobietę,moze beda chcieli miec dziecko,i chwala im za to,tylko ze co miesiąc niestety zegar tyka i dług narasta,wiec dziwi mnie to czy im się to oplaca,czy oni nie umią myslec perspektywicznie? przeciez jak by placili regularnie to by nie bylo problemu a nawet gdyby chwilowo nie mieli to mogliby dogadac się z matką dziecka napewno mysle ze niejedna by poczekała, albo nawet przyjeła mniejszą kwotę gdyby to kulturalnie załątwić.no ale jak ktos się zachowuje jak obrażony przedszkolak to sam sobie krzywdę robi. faceci czemu nie wywiązujecie się ze swoich obowiązków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×