Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Anka 2010

******* PODWIĄZANIE JAJNIKÓW

Polecane posty

Gość moja zona
przeszla zabieg w niemczech. koszt 400Euro. nie chcemy wiecej dzieci i stwierdzila, ze nie bedzie sie trula hormonami cale zycie. ja chcialem sobie zrobic wazektomie ale zona stwierdzila ze podwiazanie jajnikow latwiej odwrocic (nigdy nic nie wiadomo) i stanelo na podwiazaniu jajnikow. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja zona
przeszla zabieg w niemczech. koszt 400Euro. nie chcemy wiecej dzieci i stwierdzila, ze nie bedzie sie trula hormonami cale zycie. ja chcialem sobie zrobic wazektomie ale zona stwierdzila ze podwiazanie jajnikow latwiej odwrocic (nigdy nic nie wiadomo) i stanelo na podwiazaniu jajnikow. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieebo piekielkoo
Podwiązanie jajowodów tłuki. Chcecie coś zrobić, a nawet nie wiecie co. Wypadałoby się dowiedzieć przed zabiegiem :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki , za odpowiedz , my z mężem kiedyś rozmawialiśmy , że jesli zdecydujemy się na trzecie dziecko , to poddam się temu zabiegowi , no i jestem , w ciąży , więc chcę podwiązac jajniki , czwartego nie będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o rety , toż pytam, jeśli bym coś wiedziała , to bym nie pytała ,a w necie mało jest informacji , chciałam , dowiedzieć się od pań , które się temu poddały , a Ty po za podaniem nazwy nic nie wniosłaś , więc po co się wypowiadasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieebo piekielkoo
W necie jest mało informacji? To jak Ty kobieto szukasz? ;) Poza tym wiem na ten temat sporo, bo moja siostra przeszła taki zabieg. I to w Polsce, ale oczywiście po znajomości, bo jak wiadomo jest to nielegalne :o Chociaż nie wiem czemu, ale ok, to już temat na inną dyskusję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieebo piekielkoo
miało być dyskusja na inny temat :o zmęczenie po 13 h pracy daje o sobie znać :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tzn mało , nie no jest , że to nie lagalne itd , a ja chciałam , takie "życiowe " odpowiedzi , ile to kosztuje , to mnie ciekawi , czy mineło kilka lat od zabiegu , i czy "zadziałała " ta metoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieebo piekielkoo
wcieło mi caly tekst 😠 Odpisze Ci jutro co wiem na ten temat, bo dzis juz nie dam rady pisac wszystkiego jeszcze raz :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co do legalnosci
troche zglebialem ostatnio temat (bo chce odciazyc zone i wziasc na siebie antykoncepcje - ona b. ciezko znosi hormony). wazektomia tez ludzie pisza, ze jest 'nielegalna'. nielegalne (zabronione i karane!) jest uszkadzanie plodnosci czlowieka. wg swiatowej karty praw czlowieka (czy jakos tak) kazda jednostka ma PRAWO o decydowaniu o swojej plodnosci. ogolnie na swiecie jest przyjete (gdzie, jak nie wiem nie pytajcie), ze Wazektomia/Podwiazanie jajowodow sa metodami ANTYKONCEPCJI. teoretycznie (do rozwazan prawno/karnych) zaklada sie, ze te zabiegi sa odwracalne. w polskim prawie karalne jest uszkadzanie plodnosci drugiego czlowieka ale prawo nie mowi nic o SWIADOMYM/DOBROWOLNYM poddaniu sie zabiegowi. w polsce istnieja przynajmniej 2 LEGALNE kliniki ktore wykonuja wazektomie (to przeciez nie kastracja). nie wyobrazam sobie nawet proby oskarzenia tych lekarzy no bo na jakiej podstawie?? 1. pacjent zgadza sie na zabieg 2. jest to zabieg odwracalny (w malym % ale jest) wiec nie nastepuje TRWALE uszkodzenie plodnosci czlowieka. wiekszym zagrozeniem dla zdrowia sa chyba hormony, spirale, plastry i wszelkiego rodzaju 'wynalazki' ktorymi to truje sie polskie kobiety. po ich uzywaniu tez moze dojsc do bezplodnosci i roznych innych powiklan. zastanawiajacym jest fakt (i mowie to jako facet), ze w polsce sami lekarze ginekolodzy ktorzy powinni dbac o zdrowie WAS- KOBIET nie podsuwaja mysli aby to partner 'cos z soba zrobil' ?? ale wtedy ginekolodzy straca pacjentki przychodzace co 3 miesiace po recepte, firmy farmaceutyczne (tabsy) straca dochody i lekarz nie pojedzie na 'wakacje' i kolko sie zamyka. w UK wazektomia jest refundowana z ubezpieczenia!!! - u nas dalej temat tabu.... no ale nic dosc tych 'wywodow', pozdrawiam panie i powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×