Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Paulina2083

praca w służbie cywilnej

Polecane posty

Gość Paulina2083

Hej;) Zamierzam złożyć podanie do pracy w SC. I nie potrafię rozgryźć tego: kopia poświadczenia bezpieczeństwa uprawniającego do dostępu do informacji niejawnych oznaczonych klauzulą "ściśle tajne" lub oświadczenie o wyrażeniu zgody na przeprowadzenie postępowania sprawdzającego zgodnie z ustawą z dnia 22 stycznia 1999 r. o ochronie informacji niejawnych (Dz. U. z 2005 r. Nr 196, poz. 1631 ze zm.), skąd to wziąć?? Niestety, ten dokument musi być w podaniu.... Dzięki za odpowiedzi. Pozdrawiam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katakama
kobieto na pewno zauważyłaś że do służby cywilnej musisz tez napisać oświadczenie m.in. że nie byłas karana za przestępstwa skarbowe popełnione umyslnie.. i tak samo jak ten papier pisześz o tym że wyrażasz zgodę na postępowanie (bo rozumiem, że nie posiadasz na dzień dzisiejszy poświadczenia) u góry data i miasto, twoje dane, na środku "OSwiadczenie" , poniżej : wyrażam zgodę na przeprowadzenie postępowania sprawdzającego zgodnie z ustawą z dnia 22 stycznia 1999 r. o ochronie informacji niejawnych (Dz. U. z 2005 r. Nr 196, poz. 1631 ze zm.),. Na dole podpis ODRĘCZNY!!!! myslenie na prawdę nie boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiki327
katakama - wez sie ogarnij, nie kazdy jest z przepisami na bakier i rzeczą ludzką jest NIE WIEDZIEĆ czegoś!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osoba zadająca pytanie
Już dawno uzyskałam odpowiedź od osoby kompetentnej, i dlatego szczerze mówiąc jestem zaskoczona, że po tak długim czasie ktoś odpowiedział na moje pytanie. Katakama- myślenie nie boli, to fakt. Jednak zapomniałaś dodać, że od stycznia ustawa uległa zmianie. Druga rzecz, że po to się zadaje pytanie, aby dowiedzieć się czegoś (pierwszy raz staram się o przyjęcie do służby cywilnej). Dlatego daruj sobie złośliwości. Ty chyba nie jesteś wszechwiedząca... A może się mylę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×