Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mamax

gdzie szukać takiej pracy????

Polecane posty

Gość mamax

mam nie lada problem... mój maz parcuje i nie zarabia kokosów cóż tu duzo mówic ledwo wiazemy koniec z koncem... Mamy rocznego syna który jest pod opieka licznych poradni specjalistycznych tzn jeździmy od lekarza do lekarza:( mój problem polega na tym ze nie mam pojecia gdzie szukac pracy. nie to że mam wygórowane wymagania(przez 3 lata pracowałam w slepie miesnym wiec pracy sie nie boje)...musze miec prace z tzw elastcznym czasem pracy(mąz pracuje na 4 zmiany w weekendy też)i jak dziecko pójdzie do spziala żeby nie było problemu z wolnym... babcisa przed narodzinami wnuka oferowąła pomoć teraz siez tego wycofała. dziecko ma specjlna diete i czesto choruje wiec złobek odpada...nie mam pojecia co robic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzie podawajcie miasto w tak
w takich postach!!!!! JAk Wam doradzic, nawet jak sie chce, skoro ani miasta ani kontaktu nic nie zostawiacie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamax
no tak...mieszkam na wsi ok 60 km od K-owa. kontakt: mamax07@onet.pl...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
poszukaj w necie jak zarabiac w domu ale tam czesto mozna spotkac oszustów wiec trzeba byc czujnym, albo zatrudnij sie w jakiejs pieczarkarni, polecam moja mama tam pracowała i niezle zarabiala a godziny do dogadania z właścicielemtylko to praca bez umowy, jesli szukasz pracy na czarno to mnostwo jest takich np jakies sadzonki wspomniane pieczarki itp, ale jesli chcesz cos lepszego to nie wiem , raczej bedize ciężko bo pracodawców niestety nie interesują nasze prywatne sprawy, mamy być wydajnym pracownikiem i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Na taka prace moga sobie
pozwolic specjalne zawody, a i to nie zawsze. Ja jestem freelancerem - grafik informatyk - sama ustalam sobie godziny pracy. Poza tym przychodzi mi tylko do glowy zalozenie sklepu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamax
założenie sklepu tylko ze po 1 trzeba miec kase na towar itp, po 2 u na style sklepów z ciuchami i spozywczaków ze masakra a i po 3to w sklepie tez trzeba siedzieć całymi dniami i po towar jechać a pracownika ztrudnić no coż jesli dochodów nie przyniesie to z czego ja człowiekowi zapłace??? nie chce nikogo naciagać i oszukiwac...wiem co to pracodawca wyzyskiwacz:( myslałam o pracy domowej np telemarketer ale nie wiem jak to wyglada??? a chciałabym tez opiekowac sie jakims dzieckiem skoro w domu ze swoim siedze ale moj syn jest chory i nie chce zarazic innego dzieciaka(cmv):( człowiek jak jest uczciwy to zawsze ma pod górkę:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamax
a od państwa nie chce bo wiem ze sa ludzie w gorszej sytuacji...a pozaty to pensja głodowa męża jest zbyt wysoka na otrzymanie rodzinnego:( 1600 zł na reke na 3 osobowa rodzine to za duzo zeby dostać rodzinne-śmiech na sali:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Na taka prace moga sobie
Mialam na mysli sklep internetowy. Ale z telemarketingiem faktycznie sprobuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×