Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cza cza

2011 - zaczynamy o siebie dbać

Polecane posty

Czesc, od 2011 biorę się za siebie! Po pierwsze do wiosny chcę schudnąć, zmienię fryzurę, będę chodziła na siłownie i psem biegać! I znajdę milosc swojego zycia :) To moje postanowienie, a Wy? Macie jakies pomysły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wysrac sie porzadnie
wysrac sie porzadnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewiadoimaONA
ja mam zamiar schudnac minimum 10 kg :) zaczynam od stycznia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja z 8 :) takze zaczynam od stycznia, mam nadzieję ze (w koncu) to bedzie jakis przelom z tymi moimi dietami "cud'' ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dallilla
ja dbam o siebie cały czas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka laseczki:) tez mam taki zamiar od 2011 wezme sie za siebie: 1.odchudzanie z 55 na 49 kg 2.zmiana fryzury - z blond na szatyn 3.dieta 4.od wiosny 3 x w tyg bieganie Pozdrawiam laseczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez mam taki zamiar zamierzam nie jeść słodyczy(dzisiaj zjadłam ostatni kawałek ciasta piernika na pożegnanie ze słodkościami) mam zamiar chodzić na basen co najmniej 2 razy w tygodniu, nie pic w ogóle alkoholu(i tak pije mało ale chce byc 100% abstynentka).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skończ już
ja zaczęłam w drugi dzień świąt ograniczając jedzenie i biorąc środki przeczyszczające i pijąc więcej wody. bo w wigilię to tak się napchałam, że schylić się nie mogłam :O dziś jeszcze kończę co zostało z wigilinjego stołu (oczywiście z umiarem) a od jutra taka bardziej restrykcyjna dietka. i jak się zaczyna odchudzać, to nie ma co "od jutra", "od za tydzień" bo w końcu się załatwicie, że jak myśicie (od jtra, to dziś jeszcze mogę) i się wpierdziela na maksa. top trzeba od teraz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skończ już
tfu! zaczęłam w pierwszy dzień świąt! wczoraj. dobrze, że dużo dań rybnych, one nie są takie tłuste, ciast nie miałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skończ już
wiśnia nie gratuluje intelektu, gdyż nie ma czego 😴 gdy człowiek się nawpierdala, to troszkę na początek trzeba sobie pomóc prawda? nie chcę, by to wszystko zostało przemienione na tłuszcz. chcę to z siebie szybciej wysrać, co nie znaczy, że mam zamiar co dzień brać środki przeczyszczające :O do diety, jakbyś nie wiedziała tępa strzało, też się trzeba przygotować 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiek waze 2 kg wiecej od Ciebie:) a moim celem jest taka sama waga :) tez zmieniam kolor włosów z lekko rudego na ciemny blond popielaty. tez musze zmusić sie na solarium:( chociaz dwa razy w miesiacu:( bo blada jestem jak nie powiem co :( dodatkowo jakies maseczki na twarz trzeba Kupic :) takze zmieniam garderobe. ale to dopiero jak stracę parę kilo:) kasiek ile masz wzrostu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość he he he he he he ha
TEZ SIE PODPISUJE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×