Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mamusia22

Krwawienie potem test pozytywny!?

Polecane posty

Witam jestem w 6 tyg ciąży,parę dni temu dostałam lekkiego krwawienia bez bóli,więc pojechałam do mojego doktora na usg okazało się ze pęcherzyk jest a w środku był widoczny zarodek dostałam tabletki na podtrzymanie pózniej miałam jeszcze z dwa dni plamienia raz słabsze raz mocniejsze,więc dzisiaj zrobiłam test ciążowy wyszedł pozytywnie czy to oznacza że dzidzia się nadal rozwija?parę miesięcy temu straciłam ciążę więc się boję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mialam plamienia lekkie
kilka razy, nie bralam żadnych tabletek na podtrzymanie i mały juz jest ze mna caly i zdrowy.....plamienia nie zawsze oznaczaja cos złego, ale juz krwawienie mocniejsze moze byc niebezpieczne...mam nadzieje że u ciebie to tylko to pierwsze i bedzie dobrze powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konkursowa_lalunia
test nie wyjaśnia czy ciąża nadal jest, bo on wykrywa tylko obecność hormonu który nawet po poronieniu utrzymuje się jeszcze przez jakiś czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajajjale
ja jak była w ciąży też krwawiłam nawet mocno, poszła do lekarza i okazało sie że to naczynka krwionośne na macicy była juz w 12 tygodniu , z dzidzią wszystko było OK. teraz ma 14 miesiecy i rosnie jak na drożdżach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to dobrze, jest możliwe że mimo że ciąża się nie rozwija test mógł wyjśc pozytywnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprawdziłam pozostałe testy i na dzisiejszym jest najciemniejsza kreska.w środę sie wszystko wyjaśni bardzo bym chciała żeby wszystko było dobrze,niechcę stracić tej ciąży:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×