Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ulissses

tak z nudów dla pań

Polecane posty

przez podszywaczy wyszłam na niewadomo kogo, chyba dam wam spokój, i nie będę wam czasu zabierać /fajnie mi sie z tobą rozmawiało ulissses uparciuchu - udanego sylwestra/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naturysta 1
Te zarejestrowany naturysta to podszywacz, a ok 50% tych tekstow od naturysta 1 to tez podszyw. Ja wczoraj to calkiem zglupialem, i do dzisiaj nie wiem kto jest kto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naturysta 1
Ja tez myslalem ze mozna tu po ludzku o roznych "pierdolach" poopowiadac. Ale sie pomylilem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładni ja też, wkońcu dałam sobie spokój z tym wszystkim i poszłam spać, wszystkiego mi się odechciało :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanko do ulisssesa, ciekawa jestem w jaki sposób chciałeś mi podać swój nr tel skoro tu tak dużo ludzi bywa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariusz x3
Pamiętajcie małe jest piękne ;) I jak zwykle jakis moj cytat na temat... _____________________________________________________________ Jedna baba mowi drugiej ze nie lubi Kóźki długiej a ta druga do niej mruga ze najlepsza kóźka długa.... ;) kóźka-Penis XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karta startowa kosztuje parę złotych można ją kupic użyc tylko kiedy to potrzebne i wyrzucic swojego nr przecież bym nie podał bo bym miał 5o połączeń i tyle samo sms dziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorki nie pomyślałam o tym, ale ja w przeciwieństwie do ciebie nie będe naciskać, mam jeszcze troszkę czasu aby tu z wami posiedzieć /musze się szykować na sylwestra/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naturysta 1
No to bawcie sie sie dobrze, przyjemnej zabawy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naturysta 1
Od wczoraj zrobila sie tutaj niemila atmosfera, wiec postanowilem sie z tej zabawy i z tego portalu wycowac. Przestalo mnie to bawic. Ale wy bawcie sie dalej dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Naturysta 1
Wrocilem akurat z miasta, z fajnego koncertu OPEN AIR. Zycze wam wszystkiego najlepszego. Mysle ze poradzicie sobie bezemnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po imprezie ok,a co do informacji to wczoraj coś tu było o naturyście,że ma jeszcze 2lub 3 nicki dzisiaj już tej info brak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wydaje mi się to wszystko bardzo nieciekawe, zastanawiam się nad tym czy dać sobie spokój i też się wycofać, było fajnie do pewnego momentu a teraz to sama nie wiem co o tym myśleć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam dość oczerniania przez podszywaczy, i cały czas upewniania że jestem kobietą,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeżeli ktoś nie ma sobie nic do zarzucenia to powinien traktowac to jako odskocznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może odskocznia, ale wolałabym żebyś napisał że chcesz że mną mieć jakiś kontakt choćby nawet tu,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×