Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oiuytre

JAK SZUKAC PRACY W SZKOLE ???

Polecane posty

Gość oiuytre

kończę w czerwcu studia i zamierzam szukać pracy w szzkole ostatnio znalazłam w sieci taki artykuł: http://www.zaradni.pl/porada/1656,jak_szukac_pracy_w_szkole czy te sposoby sa skuetczne?? macie jeszcze jakieś pomysły??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszystko prawda
Rzeczywiście, dobre rady dla szukających pracy w szkołach. Dodam jeszcze, że warto w maju przejść się i przypomnieć w szkołach, w których zostawiło się podania o pracę. A potem dowiedzieć się, choćby telefonicznie, pod koniec wakacji, czy naprawdę nic się nie zmieniło. Też uważam, że większy sens ma osobiste zaniesienie papierów ( i, jesli się da, rozmowa z dyrektorem) niż wysłanie maila. Podejrzewam, że ciągle jeszcze większość dyrektorów rzadko zagląda do internetu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może to pomoże
a ja to wiem na pewno - czytają niby maile, ale nawet nie drukują itd., nasza dyrektorka wprost m, że bierze pod uwagę tylko Cv na papierze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem nauczycielka (prawie)
witaj obronilam sie w czerwcu 2010 r. obecnie nei pracuje w szkole - bo nie ma wakatu (historia) rady dobre w artykule ale szczegolnie nalezy podkreslic pare rzeczy: 1. papiery okolo marca --> nie pozniej ! 2. strona kuratorium -stale przegladaj 3. zamiersza robic jakas podyplomwe po studiach? jeszcze jeden fakultet? podkres to w liscie motywacyjny, to moze byc atut! co w ogole konczysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z własnego doświadczenia wiem, że pierwszą i najważniejszą wizytówką kandydata są dla dyrekcji szkół i placówek dokumenty aplikacyjne (CV, list motywacyjny i - ostatnio coraz bardziej popularne - zawodowe portfolio nauczyciela). Wiele wskazówek, jak powinno wyglądać dobre CV nauczyciela, opublikowano tutaj: https://akademiakreatywnejedukacji.wordpress.com/2015/03/26/cv-nauczyciela-cv-pedagoga/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×