Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
dziwna_jakas_jestem__

co wybrac do sypialni - panele czy wykładzina???

Polecane posty

w calym domu mam wszedzie "łyse" podłogi, w sensie ze nie mam dywanów, wykładzin itp, tylko płytki, deski czy panele.Teraz robimy sypialnie i sama juz nie wiem czy nie zrobic wykładziny?w castoramie widziałam taką fajna puszystą, włochatą wykładzinę :) w kolorze trawy :) tylko że to fajnie wyglada i jest fajne jak jest nowe, potem staje sie siedliskiem kurzu, brudu, włosów, bakterii , roztoczy itp :o dlatego mam łyse podłogi, bo wiem ze jak odkurze, umyje to jest czysto a dywan czy wykładzina nigdy nie bedzie czysty, nawet po "praniu":o co radzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porajjona
ja mam w sypialni włochatą, mięciutką wykładzinę bo dość mam chłodu pod stopami, piorę co jakiś czas specjalnym odkurzaczem, nie widzę problemu a jest komfort i ładnie wygląda (mam taką śliwkowo-brązową)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maturks4
Oczywiście, że PANELE. Zawsze można dołożyć jakiś niewielki pasujący dywanik. A w pełni się zgadzam, że wykładzina to siedlisko kurzu. Jeszcze w sypialni!! Z samych betów kilogramy się wytrzepuje raz w miesiącu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rada jak ta lala
kafelki, koniecznie kafelki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli jednak chyba beda panele :) jak zwykle :p myslałam ze mnie przekonacie do tej wykładzinki ale skoro chętnych nie było, to chyba zrobię tak jak zawsze-położę coś co będzie higieniczne :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brzydzia30 w pomaranczy
panele,parkiet,deski wykladzina to siedlisko brudu,kurzu,roztoczy chyba,ze bedziesz zamawiala pranie raz w miesiacu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zocha samocha
ludzie co wy z tymi roztoczami, najlepiej to chyba zamknąc się w jakiejś hermetycznej klatce i nie wychodzić na dwór, zeby niczego nie złapać ;) a co do wykładziny lub paneli to nie ma nic lepszego jak milutka wykładzinka pod nogami jak wstajesz rano urządzam teraz dom i idę sobie kupić wykładzine na 100%. Nawet się cieszę, że teraz to robie bo zauważyłam, że w Komforcie dodają odkurzacz za 1zł a to mi się na pewno przyda do sprzatania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Zamontuje każdy rodzaj wykładziny na terenie Warszawy i okolic. Szybko, solidnie, tanio...? :) Informacje na priv. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BarnabaM
Chyba lepsza będzie wykładzina. Popatrz na to pod kątem tego co będzie wygodniejsze. Zimą chyba lepiej stawać na wykładzinę niż zimne panele. Bardzo ładną wykładzinę widziałam tutaj http://sklep24.dywanywitek.pl/. Sprawdzałaś już może tutaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz wszystko się kurzy i niszczy:p to chyba naturalna kolej rzeczy ;) tak samo musiałam tłumaczyć mojemu mężowi :D raz na jakiś czas, no co kilka miesięcy przychodzi do nas pan z firmy czyszczącej wykładziny http://clean-look.pl/uslugi/pranie-wykladzin/ i po chwili jest taka sama jak była po zakupie w sklepie ;) wg mnie to bardzo fajne rozwiązanie do sypialni, tam najczesciej chodzi sie na boso i zima nie chcialabym chodzic boso po panelach po przeburzeniu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wykładzina dywanowa! jedyny słuszny wybór. Wraz z żoną wybraliśmy wykladzinę http://sklep.wykladziny.pl/product.php?id_product=2264 w opcji VANILLE, świetnie zdaje egzamin. Wcześniej były panele, więc komfort nieporównywalny ;) najprzyjemniejszy aspekt porannego wstawania to kontakt z tą wykładziną... ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wykladzina wycisza efekty dzwiekowe, poza tym w takim pomieszczeniu nie ma echa, jest przytulnie i zawsze mozna przeniesc sie z lozka na podloge, by zapobiec rutynie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja u siebie mam wykładzinę i jestem z niej naprawdę zadowolony mamy małe dziecko więc jak żeśmy kładli wykładzinę to podłożyliśmy piankę poliuretanową fajna sprawa kupiłem ją w www.jag.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
www.spaceflooring.pl montaż i sprzedaż wykładzin tel.: 666 - 552 - 564

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Panele, zdrowie ważniejsze. A wykładziny to syf.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie jestem za panelami. Razem z mężem wybraliśmy sobie piękne jasne panele w www.euro-floors.pl i nie zamieniłabym ich na żadną wykładzinę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiniulka1259
Ja jestem za wykładziną. Tu znajdziesz bardzo dobre i w wielorakich kolorach http://jaan.waw.pl/wykladziny-mieszkaniowe.html . Nie zgadzam się z tym, że nie jest łatwa w utrzymaniu czystości. Panele bardzo szybko tracą na swej nieskazitelności a wykładzin odpowiednio zadbana posłuży bardzo długo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam u siebie w sypialni panele, a dodatkowo kupiłam miękki i cieplutki dywan na www.terminex-meble.pl. Nadaje dużo klasy i elegancji wnętrzu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Panele, a na to dywan - moim zdaniem zdecydowanie najlepsze zestawienie. I dywan nie kryjący całość, tylko wybrane fragmenty powierzchni. Popatrzcie tutaj - https://dywanwdomu.pl/ Takie małe dywany mogą naprawdę genialnie wyglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiadomo, sporo zależy tez od wystroju wnętrza - w jednych lepiej sprawdzą się wykładziny dywanowe, a w innych panele. Więc w tym zakresie bym dobierała - u nas w sypialni jest wykładzina dywanowa - fajnie wygląda i nie ma też problemu z utrzymaniem jej w czystości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam u siebie wykładziny odkąd pamiętam i jakoś nie wyobrażam sobie podłogi bez nich : ) Jak przychodzę w gości do przyjaciół, mają jedynie panele i bez porządnych, ciepłych kapci ani rusz. Poza tym jakoś wygląda mi to mało estetycznie i widać każdy najmniejszy paproch a ja jestem pedantką i strasznie mi to przeszkadza: P Jeśli ktoś ma podobnie, szczególnie polecam tą firmę www.axprocarpets.com/ mają niesamowity wybór różnych wykładzin w świetnej jakości i wyjątkowo dobrze je się utrzymuje w czystości : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wykładzina to jest dobry pomysł w większości pomiesczeń. Są łatwe utrzymaniu, także w czystości. My kupujemy wykładziny w www.rafmar-wykadziny.pl i jesteśmy z nich naprawdę zadowoleni. Są świetne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×