Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
xwoman

Nie dość, że boję się 2011 roku

Polecane posty

To jeszcze sny mi "mówią", że powinnam się go bać! Kilka dni temu śniło mi się, że jechałam na uczelnię samochodem i jak już byłam prawie na miejscu zorientowałam się, że nie mam torebki przy sobie. Rozglądałam się po samochodzie i nie widziałam jej. Przyszło mi do głowy, że musiałam zostawić ją w domu. Oczywiście śniła mi się jeszcze ta przejażdżka spowrotem, ale obudziłam się, zanim miałam wejść do mojego domu i sprawdzić, czy zostawiłam tam torebkę. Wg. sennika online "torebka" ma następujące znaczenia: zgubić i nie móc znaleźć: popadniesz w zakłopotanie i przykrą sytuację odnaleźć zgubioną lub zarzuconą: radosna niespodzianka Oczywiście do mnie bardziej pasuje to pierwsze :( A dzisiaj śniło mi się, że grałam w kulki i zajęłam pierwsze miejsce. Znaczenie "gry" w śnie: w piłkę: uznanie, podróże gra w kości lub na loterii: złe towarzystwo, fałszywi przyjaciele gra hazardowa: przestroga gra w kometkę : jeśli śni kobieta będzie miała trudne i niemiłe zadanie, zaś jeśli mężczyzna oznacza spór gra w szachy, warcaby : masz bardzo dużo kłopotów gra w teatrze : niewielkie kłopoty opóźnią Twoje plany, jednak wszystko w końcu się ułoży wygrywanie: wróży niepowodzenia, przegrywanie: wróży powodzenie. Czyli wg snu będę miała niepowodzenia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×