Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość maelepepere

ma ktos łazienke bez umywalki

Polecane posty

Gość nitendos
@ja mam maleńka umywalkę no tak np. myjemy dłonie przed i po posiłku ;P nie wyobrażam sobie funkcjonowania bez umywalki, zawsze wyjściem pośrednim jest umywalka nablatowa i to też wybraliśmy do własnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uważam, że nie da się żyć bez umywalki. Chociażby bardzo malutka, ale być musi. Zobacz w sklepie E-inclusive, tam mają ogromny wybór tego typu urządzeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mam siły
Ja nie mam umywalki:(((( Nie mam siły juz schylac sie nad wanna:( Mam miejsce, mam kasę, ale nie mam siły na wybieranie, na remont i koło sie zamyka:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u moich dziadkow
jest lazienka tramwaj wanna, toaleta , i nic wiecej nie wejdzie, nie ma tam lustrwa, umywalki nic , totalnie nic wiecej nie wchodzi , jak siedzisz na kiblu to nogi masz prawie w przedpokoju :P u moich rodzicow jest mikroskopijna umywlka, ale prawie nikt jej nie uzywa , bo to taki mikroskop, jak i lazienka mikroiskopijna wanna, miejsce na postawienie dwoch stop , pralka i kibelek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Donicestalowe.pl
Nie wyobrażam sobie aby w łazience miało nie być umywalki... W WC jak najbardziej tak,tam można się obejść,natomiast łazienka to prysznic lub wanna, oraz do tego także i umywalka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ariel123456
Nie rób tego. Ja miałam tak w starym mieszkaniu, które wynajmowałam. Łaziłam pod ten prysznic, goście nie wiedzieli gdzie mają ręce umyć, niewygoda i jeszcze raz niewygoda. Nawet mała umywalka się przydaje, osobiście nie lubiłam myc zębów pod prysznicem, w którym zaraz musiałam się umyć. Teraz mam mieszkanie własnościowe, wprawdzie łazienka jest miniaturowa, ale włożyłam chociaż taka mala umywaleczkę jak na ostatnim zdjęciu : http://www.bconcept.com.pl/sceno---nowo------0-szczegoly-216.html Na głębokość zajmuje mi 25 cm, a przynajmniej jest gdzie umyć ręce i zęby, także zastanów się chociaż nad taką mini umywalką, bo możesz potem zalować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaa_
Ja nigdy nie miałam umywalki bo też mam za małą łazienkę, i uważam że umywalka jest zbędna. Zmarnujesz miejsce tylko po to żeby myć ręce, które można umyć nad wanną. Nie mam nic do umywalek jak ktoś ma miejsce, ale naprawdę nie jest ona niezbędna do życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pluć pastą do zębów też można do wanyy? i potem się w niej kąpać? czy po każdym myciu zębów myć wannę? dla mnie umywalka w łazience jest niezbędna, choćby najmniejsza i wiem, jak jest bez umywalki w łazience, bo czasem mi sie w niej kot ulokuje na spanie, więc awaryjnie myję się i zęby w wannie - do d.. jest takie rozwiązanie 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaa_
A czemu nie można? ty nie myjesz wanny? no chyba że ktoś jest leniwy i woli pluć do umywalki, a umywalkę myje raz na dwa tyg :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, ale 2 x dziennie x 3 osoby czyli 6 razy myć wannę każdego dnia to jest chore nie uważasz? 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaa_
Nie uważam, wystarczy jak kazda osoba która się kąpała umyje po sobie wanne, co w tym dziwnego? normalna rzecz. Przynajmniej nie trzeba szorować potem tygodniowego brudu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ni emówimy o myciu wanny po kąpieli , tylko o myciu wanny po każdorazowym myciu zębów trzymajmy się tematu jeszcze raz pytam, czy uważasz za wygodne mycie np. 6 razy dziennie wanny po każdorazowym myciu zębów? 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaa_
Czy wygodnie czy niewygodnie, ja wole zaoszczędzić pół metra w 3 metrowej łazience niż nie mieć się jak obrócić, albo kosmetyki trzymać w pokoju z braku miejsca, ale za to mieć umywalkę. Szczególnie że tyle lat bez niej żyję, więc chyba można. Kwestia przyzwyczajenia. A że więcej przy tym zachodu to inna sprawa. Tak samo jak jedni nie wyobrażaja sobie życia bez bidetu a dla innych to zbędna rzecz. I raczej autorka nie omawia kwestii wygody tylko musi wybrać coś kosztem czegoś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie pół metra miejsca kosztem codziennej wygody wszystkich domowników każdy wybiera, co woli a co do trzymania kosmetyków w łazience - to akurat nie jest dobry pomysł, bo kosmetyki nie znoszą ciepła i wilgoci i trzecia sprawa - czy używanie kosmetyków (malowanie się) w łazience na stojąco przy sztucznym świetle jest wygodne? też nie powiedziałabym - dużo lepiej maluje się i trzyma kosmetyki w swoim pokoju/sypialni przy minimalnej chociażby toaletce czy biurku no, ale to juz inny temat 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaa_
To się nazywa wymyślanie problemów. Mi brak umywalki w niczym nie przeszkadza. Ale podejrzewam że jeśli niektórzy by jej nie mieli wpadliby w depresję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie to się nazywa przedkładanie wygody nad... no właśnie, nie wiem, w czym problem? ja lubię żyć wygodnie, trudy życia łazienkowego i innego też mnie nie uszlachetniają a w ogóle temat jest tak stary, że autorka już dawno tę łazienkę zrobiła 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uważam, że umywalka w łazience jest obowiązkowym wyposażeniem, sama mam bardzo małą łazienkę, bo mieszkam w bloku, a udało mi się w niej zmieścić małą umywalkę, znalazłam idealną na stronie Wodtech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×