Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość 123a

Stosunek dzien po owulacji

Polecane posty

Gość 123a

Hej, Staram sie z mezem o dziecko juz od jakiegos czasu. W tym cyklu zrobilam testy owulacyjne. 12 i 13 dzien testowy - kreska testowa baaardzo mocna. Przystapilam jednak do staranek z przyczyn innych dopiero 15 dnia. Czy sa jakies sanse na ciaze? Wychodzilo by na to ze od testu z dnia 12 do owulacji moglo dojsc na przelomie dnia 13 i 14. Natomiast z pozytywnego testu w dniu 13 na przelomie 14 i 15 dnia. Dodam, ze 15 dnia zrobilam jeszcze jeden test ( na godzine po stosunku) kresta testowa lekko jasniejsza od kontrolnej. Czy sa jakies szanse na ciaze po domniemanej owulacji? Czy ktoras z Was zaszla w ciaze w taki sposob?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powod do niepokoju????
tak sa szanse plemniki w odpowiednich warunkach zyja dlugo.ale nie jest powiedziane ze nawet jak doszlo do owulacji to dojdzie do zaplodnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powod do niepokoju????
aha nie wiem jakie testy owul mialas ale te co ja uzywalam to pokazaywaly ze owulacja wystapi w przeciagu 12 godz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123a
W ulotce mojego testu pisze ze od pozytywnego testu owulacyjnego w przeciagu nastepnych 24-36h powinno dojsc do owulacji. Zastanawia mnie to jakie mam szanse na dzien po? Czy wogole mam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powod do niepokoju????
skoro od 1 testu minelo tyle czasu szanse masz ogromne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123a
Wydaje mi sie ze 14 dnia byla owulacja, a stosunke dopiero 15go dnia cyklu. 14 bolaly mnie jajniki ( i to bardzo ) i nie wiem czy nie brac pod uwage testu z 12 dnia cyklu - pozytywny. Jesli uzyskaniu testowego pozytywu minelo 36h i jajeczko sie wyklulo wychodzi na ok 14 dzien, a stosunek byl odbyty dnia 15go. 14go dnia cyklu mialam duzo wodnistego sluzu (generalnie mam z tym problem), za to 15 dnia juz o wiele mniej i zrobil on sie bardziej lepki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123a
Nie ma tu nikogo wiecej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mania_20
w piątek miałam owulacje w sobote kochałam się z moim narzeczonym a za 50 dni urodzi nam się synek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123a
Skad wiesz ze w piatek mialas owulacje? No i gratulacje :) Dodalas mi troche otuchy. Ja to sie boje tego ze nie mam za duzo sluzu plodnego nigdy, jest raczej wodnisty a w dniu odbytego stosunku byl juz raczej bardziej lepki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123a
Mania jestes tu jeszcze? albo inne kolezanki ktore pomoga mi zrozumiec caly ten system i dodac nadzieji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123a
Jest tu ktos jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miki0982
Hej ja też mam problem , staramy się z mężem o dziecko i robię również testy owulacyjne wyszło mi że owukwcje miałam 5.09 a wspolozylam dopiero na 6 dzień i nie wiem jakie mam szansę na zajście w ciaze dodam że moje cykle są niezbyt regularne ale ogólnie co jakieś 26 dni . Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kobiety mam pytanie czy mając cykle 28dniowe a okres był 11.08do 16.08 a kochaliśmy się 25.08 to czy jest możliwość ciąży?? Proszę o informację 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej korzystać z jakiegoś urządzenia a nie tylko z wyliczeń swoich. Polecam Afrodyta Smart. Monitor płodnośći z aplikacją na smartfona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tester owulacyjny taki cyfrowy co bada rówżne parametry zmieniające się w cyklu np lh któraś słyszała o nim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miała któraś potwierdzenie że starając się w dni od 6do 18dc w cyklu 28dniowym zaszła w ciążę i po miesiącu starań nie dostała @??? Proszę o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×