Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

omorfi kopela

czy mozliwa jest ciaza zaraz po okresie??

Polecane posty

bo czytam rozne fora i sa rozne info. teoretycznie ciaza jest nie mozliwa bo to nie sa dni plodne.Okres 21 a stosunek pelny był 26, sa to dn tzw bezpieczne, ale czyta z e s a dziewczyny co zaszły w ciaze w takich dniach? jest to mozliwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cykl 1
Wszystko zależy od cyklu . jest to możliwe jeżeli masz stosunkowo krótkie cykle. W moim przypadku dni płodne miałam 11-12 dc czyli ok 5-6 dni po zakończeniu @ . Zważywszy na to ,że plemniki mają swoją żywotność nawet do kilku dni , można sobie "załatwić" ciążę dosłownie kilka dni po @ . Ja mam z tego dwójkę dzieci :) Planowanych :) Powodzenia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123a
Jesli masz krotkie cykle to mozesz zajsc w ciaze. Moja siostra tak wlasnie zaszla. Kochala sie z mezem w ostatni dzien miesiaczki (4 dzien cyklu) cykle 24dniowe. Liczac ze plemniczki mogly przezyc nawet ok 3 dni, mogla miec owulacje 7 dnia cyklu i piekna coreczka :) Ilu dniowe masz cykle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cykl 1
ja też mam 28- dniowe :) a mimo wszystko owu w 11/12 dc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adinnaaaa
mysle ze u ciebie ciaza raczej nie jest mozliwa, ale nie lepiej pomyslec o jakiejs antykoncepcji zeby pozniej sie nie zamartwiac. bo wiadomo pozniej pojawiaja sie rozne mysli, szczegolnie przed data majacego sie pojawic okresu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam pięknęgo synka "zrobionego" w 1 dzień po miesiączce. Myślałam że będzie dziewczynka bo podobno im dalej do owu tym większe szanse na dziewczynkę ale wyszedł chłopiec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyli...
"ja też mam 28- dniowe a mimo wszystko owu w 11/12 dc" na ok. 16 dni przed koncem cyklu. czyli prawidłowo. owulacja wstępuje na 10-16 dni przed koncem cyklu. i to od momentu wystąpienia owulacji sie okresla kiedy są dni "bezpieczne" a kiedy nie. a nie na podstawie wyliczen, droa autorko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak to jest????????????
Cykle 29 . owu 14 /15. Sex 8 dc czy jest szansa ze plemniki dożyły do owu ? Patrząc w kalendarzyk dni płodne zaczynaja sie 10 dc .Czy *do 9 dc mozna bez zabezpieczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w to nie wierzę ale to dziwne jest wczoraj skończyłam okres a dziś bolał mnie jajnik i śluz był przeźroczysty i ciągnący się co o tym myśleć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może to była owulacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podnoszę temat. Mi się wydaje że właśnie moja córka została "zrobiona" dzień po okresie mimo że okres regularny od 18 lat! 15 dnia miesiąca okres, 20 seks,18 następnego miesiąca hcg 4-6 tydzień Co wy o tym myślecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nam też przytrafiła się córka po okresie. Jak poszłam do lekarza to sie okazało że to był już 11tydzien a ja myślałam że co najwyżej 7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam jest możliwa ja zaszłam z moją córką 2 dni po okresie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rita

Nie możliwe jest zajść w 5 dc.Moje cykle wahają się 24-28 dni.Zawsze pełny stosunek odbywamy w 5 lub 6 dc i w ciążę nie zaszłam.Dzieci planowane.Panie musiały zajść później w ciążę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Teoretycznie mozna zajsc w ciaze kazdego dnia.  Mozna nawet zajsc w ciaze gdy jest sie juz w ciazy- wiadomo bardzo rzadkie przypadki, ale mozliwe.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×